h مهریه جالب یک زوج جوان ایرانی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مهریه جالب یک زوج جوان ایرانی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مهریه جالب یک زوج جوان ایرانی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مهریه جالب یک زوج جوان ایرانی

مهریه جالب یک زوج جوان ایرانی

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری تسنیم : یک زوج جوان ایرانی در اقدامی جالب، تکفل ۵ یتیم را به عنوان مهریه خود تعیین کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره )،صفیه رضا زاده متولد 1361 و دانشجوی دوره تخصصی قلب و عروق دانشگاه تهران است که با همسرش اسماعیل توکلی 31 ساله،دانشجوی سال سوم تخصص داخلی دانشگاه شهید بهشتی تشکیل زندگی داده اند.

این زوج جوان معتقدند مهریه نه باعث خوشبختی می شود نه بدبختی؛اما در روزگاری که بعضاً مهریه‌های سنگین مانع ازدواج جوانان می شود،ازدواجی که با مهریه 14 سکه بهار آزادی، سفر عمره و تکفل 5 یتیم، صورت می گیرد می تواند الگویی ارزشی باشد.

این عروس نیکوکار، قرار دادن سکه به عنوان مهریه را به عنوان یک دلخوشی گذرا برای این دنیا دانست و افزود: من دوست داشتم مهریه ام ماندگار باشد،با تقبل سرپرستی این ایتام برای هر دوی ما باقیات و صالحاتی ایجاد می‌شود که باعث خیر هر دوی ما است و می‌توانیم مسیرکمال را با همدیگر طی کنیم.

رضا زاده ادامه داد: در روز اجرای طرح اکرام ایتام توسط کمیته امداد امام خمینی ؛ پنج کودک یتیم را انتخاب خواهیم کرد و من مهریه ام را دریافت می‌کنم.

اسماعیل توکلی(همسر خانم رضازاده) نیز با بیان اینکه این ایده از طرف هر دوی ما مطرح شد ،گفت: این کار کوچک می تواند به زندگی ما برکت و وسعت رزق بدهد و این موضوع از الطاف خداوند است.

وی افزود:خداوند را به خاطر این موضوع سپاسگزارم و در صورتی که وسع مالی پیدا کنیم، تعداد ایتام تحت حمایت را افزایش خواهیم داد.

14 خرداد 1392