h پرسپولیسی‌ها به دنبال چه بازیکنانی می‌گردند/تعین تکلیف عقیلی و خلعتبری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پرسپولیسی‌ها به دنبال چه بازیکنانی می‌گردند/تعین تکلیف عقیلی و خلعتبری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پرسپولیسی‌ها به دنبال چه بازیکنانی می‌گردند/تعین تکلیف عقیلی و خلعتبری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پرسپولیسی‌ها به دنبال چه بازیکنانی می‌گردند/تعین تکلیف عقیلی و خلعتبری

پرسپولیسی‌ها به دنبال چه بازیکنانی می‌گردند/تعین تکلیف عقیلی و خلعتبری

سرپرست تیم فوتبال سپاهان با اعلام اینکه وضعیت سپاهانی شدن هادی عقیلی و محمدرضا خلعتبری تا پایان هفته آینده مشخص می شود، گفت: تا این لحظه از 5 بازیکنی که کرانچار لیست داده موفق به جذب 3 بازیکن مد نظر وی شده‌ایم. رسول خوروش در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیت سپاهانی شدن یا نشدن هادی عقیلی و محمدرضا خلعتبری ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما با هادی عقیلی برای پیوستن به تیم سپاهان به توافق رسیده ایم و تا پایان هفته آینده تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد و محمدرضا خلعتبری نیز شرایط مشابهی دارد. خود خلعتبری در رسانه ها و برنامه های تلویزیونی اعلام کرده اگر در تیمی در ایران بخواهد به فوتبالش ادامه دهد آن تیم سپاهان خواهد بود بنابراین نمی دانم پرسپولیسی‌ها در این خصوص به دنبال چه می گردند؟

وی در خصوص شهاب گردان و محمد غلامی نیز تصریح کرد: شهاب گردان و محمد غلامی، یک فصل دیگر با ما قرارداد دارند و برخلاف آنچه در برخی رسانه‌ها مطرح شده هیچ صحبتی از جدایی نکرده و هیچ شرطی نیز برای ماندن نگذاشته اند.

سرپرست تیم سپاهان با اعلام اینکه مهرداد پولادی به هیچ وجه در لیست بازیکنان مد نظر ما قرار ندارد، گفت: تا این لحظه از 5 بازیکنی که کرانچار لیست داده موفق به جذب 3 بازیکن مد نظر وی شده ایم و با دوبازیکن دیگر نیز مذاکرات خوبی انجام داده ایم. این سه بازیکن قاسم دهنوی، رحمان احمدی و یعقوب کریمی هستند.

وی در خصوص بیانه باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه قاسم دهنوی ابتدا با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته و اگر لازم باشد با رو کردن اسناد و مدارکی حق خود را از باشگاه سپاهان می گیرند، تاکید کرد: دهنوی با ما قرار داد بسته و بخشی از مبلغ قرارداد وی را نیز پرداخت کرده ایم ضمن اینکه مدیر برنامه های این بازیکن همه حقایق را در خصوص سپاهانی شدن دهنوی بیان کرده است.

سرپرست تیم سپاهان در خصوص پیوستن احمد جمشیدیان به تیم استقلال و حواشی که در خصوص این بازیکن در فصل قبل مطرح شده بود، عنوان کرد: جمشیدیان یک بازیکن آزاد است و برای ما تفاوتی نمی کند که به استقلال بپیوندد یا تیم دیگری.

13 خرداد 1392