h تجاوز جنسی 3 تروریست سوری به همسر همرزمشان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز جنسی 3 تروریست سوری به همسر همرزمشان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز جنسی 3 تروریست سوری به همسر همرزمشان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز جنسی 3 تروریست سوری به همسر همرزمشان

تجاوز جنسی 3 تروریست سوری به همسر همرزمشان

سه تروریست تکفيري سوری در زمان نوبت نگهبانی دوست و همرزم خود، به منزل وي رفته و همسرش را مورد تجاوز به عنف قرار دادند. گروه بين‌الملل ظهور12 سه تروریست تکفيري سوری در زمان نوبت نگهبانی دوست و همرزم خود، به منزل وي رفته و همسرش را مورد تجاوز به عنف قرار دادند.

به نوشته دام‌پرس، "خالد صعب" از تروریست‌های تکفيري سوریه هنگامی که از محل نگهبانی خود به منزلش بازمی‌گشت، با صحنه وحشتناکی مواجه شد.

وی قبل از اینکه زمان نگهبانی‌اش تمام شود به منزل بازگشت اما متوجه فریادهای همسرش از داخل خانه شد. این تروریست، وقتی برای پیگیری ماجرا وارد خانه‌اش شد،‌ سه نفر از همرزمانش را دید که وارد منزلش شده و در حال تجاوز به عنف به همسرش هستند.

وی که از دیدن این صحنه بسیار خشمگین شده بود، با انداختن یک نارنجک به داخل خانه، سه دوست خود و همسرش را کشت.

وی بلافاصله بعد از این اقدام، در حالی که همچنان از آنچه بر سرش آمده بود خشمگین بود، در اقدامي جنون‌آميز به منزل یکی از سه دوستش که به زنش تجاوز کرده بود رفت و بعد از تجاوز جنسي به همسر وی، اين زن را هم به قتل رساند.

گفته مي‌شود حوادث مشابهي از اين دست، روزانه در ميان تروريست‌هاي تکفيري رخ مي‌دهد که علت اصلي آن، دور بودن جنگجويان سلفي، از خانواده خود است که بعضا‌ً در کشورهاي ديگر به سر مي‌برند.

13 خرداد 1392