h استخوان های آهنین می خواهید؟ بخوانید تا بدانید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

استخوان های آهنین می خواهید؟ بخوانید تا بدانید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,استخوان های آهنین می خواهید؟ بخوانید تا بدانید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,استخوان های آهنین می خواهید؟ بخوانید تا بدانید!

استخوان های آهنین می خواهید؟ بخوانید تا بدانید!

پزشکان آزمایش بر روی افراد و افزودن آلو خشک به وعده‌های غذایی آنها در طول روز پس از مدتی متوجه تغییرات شگرف در استحکام و افزایش تراکم بافت استخوانی آنها شده‌اند. به گزارش ظهور12 به نقل از قدس آنلاین، دانشمندان به تازگی پی برده‌اند که آلو خشک خواص بسیار زیادی برای بدن دارد از جمله یکی از بهترین خوردنی‌ها برای داشتن استخوان‌های سالم است. پزشکان به افراد توصیه می کنند تا در طول سال حتما آلو را چه به صورت تازه چه به صورت خشک مصرف کنند تا علاوه بر دریافت ویتامین‌های ضروری برای بدن استخوان‌های محکم و سالم پیدا کنند.

گفتنی است؛ پزشکان آزمایش بر روی افراد و افزودن آلو خشک به وعده‌های غذایی آنها در طول روز پس از مدتی متوجه تغییرات شگرف در استحکام و افزایش تراکم بافت استخوانی آنها شده‌اند.

پزشکان به افراد توصیه می کنند: تا حتما آلو بخورند و تحقیقات جدید هم نشان داده است که این نظریه که آلو ملین است واقعیت ندارد و افراد می‌توانند با خیال راحت البته به میزان مناسب آلو در طول روز مصرف کنند.

13 خرداد 1392