h شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان

شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان

شیطنت خبرگزاری ایسنا و به جان هم انداختن کریمی و رویانیان

خبرگزاری ایسنا نیز از منبع خبر خود چندان اطمینان ندارد که با یک حرکت غیر حرفه ای اقدام به حذف خبر غیرواقعی خود می کند و باعث شده است مدیرعامل یکی از بزرگترین باشگاههای کشور با یکی از اسطوره های فوتبال ایران را به جان هم بیاندازد. گروه ورزشی- روز گذشته خبری مبنی بر اهانت رویانیان به علی کریمی مخابره شد که به سرعت در بین اهالی رسانه منتشر شد و بازتاب های گسترده ای را نیز در پی داشت.

خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در حالی این خبر را به نقل از یک منبع آگاه در حاشیه افتتاح رستورانهای زنجیره ای پرسپولیس منتشر کرد؛ که با واکنش رویانیان روبرو شد.

به گزارشظهور12؛ پس از انتشار خبر، رویانیان در مصاحبه ای اعلام کرد :« من اين حرف‌ها را نزده‌ام و مطمئن باشيد در محکمه اين قضيه را با جديت پيگيري مي‌کنم. مسئولان حقوقي باشگاه را موظف کردم که فردا صبح از سايتي که از قول من عليه علي کريمي صحبت‌هايي را منتشر کرده است شکايت کنند و مطمئن باشيد تا دقيقه آخر اين مسئله را پيگيري مي‌کنم.»

واکنش قاطع رویانیان ما را برآن داشت تا بررسی بیشتری بر روی موضوع داشته باشیم که در این راستا به نکته جالبی دست یافتیم.

سایت خبری ورزش3 این خبر را به نقل از خبرگزاری ایسنا در ساعت 17:48 روز جمعه 10 خرداد ماه بر روی خروجی خود قرار داد، در حالیکه با جستجوی کلمه "کریمی" در خبرگزاری ایسنا هیچ خبری با این مضمون، تیتر و عنوان در خبرگزاری ایسنا موجود نمی باشد و به نظر می رسد 2 خبر با عناوین "رویانیان در گفت و گو با ایسنا: دیگر درباره کریمی حرفی نمی‌زنم" و "خنده رویانیان در واکنش به در خواست هواداران برای بازگشت کریمی" جایگزین خبر جنجالی نقل شده از سوی ایسنا شده است.

به نظر می رسد خبرگزاری ایسنا نیز از منبع خبر خود چندان اطمینان ندارد که با یک حرکت غیر حرفه ای اقدام به حذف خبر غیرواقعی خود می کند و باعث شده است مدیرعامل یکی از بزرگترین باشگاههای کشور با یکی از اسطوره های فوتبال ایران را به جان هم بیاندازد.

این اقدام خبرگزاری ایسنا بدور از شان خبرنگاری است و با توصیه های مقام معظم رهبری که چند ماه قبل در میان ورزشکاران و خبرنگاران ورزشی ایراد فرموده بودند شدیدا تناقض دارد.

امید است دبیرمحترم ورزشی خبرگزاری ایسنا از اشتباه صورت گرفته عذرخواهی کند و موجبات آشتی و رفع سوء تفاهم بوجود آمده میان علی کریمی و محمد رویانیان را فراهم آورد.

13 خرداد 1392