h مصرف کوکائین برای آقای شهردار دردسر ساز شد! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مصرف کوکائین برای آقای شهردار دردسر ساز شد!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مصرف کوکائین برای آقای شهردار دردسر ساز شد!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مصرف کوکائین برای آقای شهردار دردسر ساز شد!

مصرف کوکائین برای آقای شهردار دردسر ساز شد!

متعاقب انتشار یک نوار ویدویی که شهردار شهر «تورنتو» را در حال مصرف کوکائین نمایش می‌داد، صدها نفر از مردم کانادا با تجمع در مقابل شهرداری این شهر خواستار استعفای او شدند. به گزارش ظهور12 به نقل از فارس، صدها نفر از مردم کانادا برای اولین بار به خیابان‌های «تورنتو» آمدند تا خواستار استعفای «راب فورد»، شهردار این شهر، شوند.

معترضان کانادایی روز شنبه با در دست داشتن پلاکاردهایی در مقابل شهرداری تورنتو تجمع کردند و از شهردار این شهر خواستند از سمت خود استعفا کند زیرا چندی پیش یک نوار ویدئویی منتشر شد که او را در حال مصرف ماده مخدر کوکائین نشان می‌داد.

فورد، 44 ساله، سه سال پیش در بین موجی از خشونت‌ها در همسایگی‌های تورنتو که پایتخت آرام و کارآمد تجاری کانادا به حساب می‌آمد، در انتخابات شهرداری تورنتو پیروز شد.

گزارش وجود فیلم ویدئویی از مصرف کوکائین توسط راب فورد، چندی پیش توسط روزنامه «تورنتواستار» و وب سایت آمریکایی «گاوکر» منتشر شد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که این ویدئو را ظاهراً دلال مواد مخدر فاش کرده است که قصد فروش این نوار ویدئویی به قیمت حداقل یکصد هزار دلار داشته است.

بر اساس این گزارش، فورد در حال حاضر با بزرگترین آزمایش روبرو است، تورنتو استار گزارش کرده است که دو گزارشگر نوار ویدئویی را دیدند که شهردار 135 کیلویی تورنتو بر روی صندلی نشسته است و ظاهراً در حال مصرف یک نوع کوکائین است.

این فیلم ویدئویی تاکنون به صورت آشکارا نمایش داده نشده است و خبرنگاران گاوکر و تورنتو استار اعلام کردند که این نوار ویدئویی را از افرادی دریافت کرده‌اند که به فورد مواد مخدر فروخته بودند.

12 خرداد 1392