h 5 شایعه ای درباره سعید جلیلی که تکذیب شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

5 شایعه ای درباره سعید جلیلی که تکذیب شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,5 شایعه ای درباره سعید جلیلی که تکذیب شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,5 شایعه ای درباره سعید جلیلی که تکذیب شد

5 شایعه ای درباره سعید جلیلی که تکذیب شد

ظهور12 : پایگاه اطلاع رسانی سعید جلیلی ۵ شایعه درباره وی را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سعید جلیلی، «در مذاکرات قبل وقتی تهدید کردند اگر کوتاه نیایید به ایران حمله می کنیم، سعید جلیلی پای مصنوعی خود را درآورد، روی میز گذاشت و گفت: این پا را در جنگ قبلی دادم، پای دیگرم را هم در جنگ بعدی می‌دهم و سالن را ترک کرد.»

این عبارت به کرات در اینترنت کپی – پیست شده است. عبارت تکان‌دهنده‌ای‌ است برای بعضی‌ها. فقط یک نکته درباره آن وجود دارد که خلاف واقع است و صحت ندارد. در مذاکرات هسته ای هیچ وقت چنین اتفاقی نیفتاده است. در بعضی از روایات مطرح شده در باب مذاکرات نقل شده که وی به نشانه اعتراض به مسئله‌ای سالن مذاکره را ترک کرده است در حالی که ایشان در مذاکرات هسته‌ای هیچ وقت سالن مذاکره را ترک نکرده اند. ضمنا ماجرای حافظ قرآن بودن ایشان هم که در برخی پایگاههای اینترنتی نوشته شده واقعیت ندارد.

کاندیدای دولت و مشایی بودن آقای جلیلی هم واقعیت ندارد. همانطور که کاندیدای رهبری بودنش هم واقعیت ندارد. همان طور که خبر تحویل ستادهای مشایی به ستادهای مردمی او درست نیست. برای سعید جلیلی همه اینها، حاشیه است. او اهل حاشیه نیست.

11 خرداد 1392