h بازداشت زمین خوار میلیاردی در قم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بازداشت زمین خوار میلیاردی در قم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بازداشت زمین خوار میلیاردی در قم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بازداشت زمین خوار میلیاردی در قم

بازداشت زمین خوار میلیاردی در قم

به گزارش ظهور12 به نقل از خبرگزاری مهر : سرهنگ مهدی قدمی بیان کرد: در پي کسب خبري مبني بر اينكه فردي با تفكيك و قطعه بندي و فروش اراضي زراعي و خارج از محدوده شهري مبادرت به فروش زمين ها، بصورت متقلبانه مي کند، بلافاصله موضوع توسط كارآگاهان به بصورت ويژه مورد بررسي قرار گرفت.

وي ادامه داد: فرد مذکور با درج آگهي در روزنامه‌هاي محلي و سراسري و تصدي 2 دفتر مشاور املاك، شرايط ويژه‌اي جهت فروش زمين‌هاي استان جهت ترغيب مردم به خريد زمين را طرح ريزي کرده بود كه پس از اخذ دستور مقام قضايي، وي دستگير شد.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي قم با بيان اينکه متهم به بزه انتسابي اعتراف کرد، افزود: نامبرده از تعداد 100 نفر از مردم استان و ساير استان هاي كشور به مبلغ تقريبي 12 ميليارد ريال کلاهبرداري کرده بود که در نهايت به دست قانون سپرده شد.

وی در پايان و در هشداري از شهروندان خواست، در معامله تا حصول اطمينان كامل از مالكيت طرف مقابل، از تنظيم هرگونه قرارداد و پرداخت وجه خودداري کرده و اسناد مالكيت را از فروشنده درخواست و دقيق مطالعه کنيد.

11 خرداد 1392