h تجاوز جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی نظامی زن در آمریکا - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تجاوز جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی نظامی زن در آمریکا,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تجاوز جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی نظامی زن در آمریکا,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تجاوز جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی نظامی زن در آمریکا

تجاوز جنسی ۳ فوتبالیست به یک دانشجوی نظامی زن در آمریکا

ظهور12 : دانشکده نیروی دریایی آمریکا در حال بررسی ادعاهایی است که بر اساس آنها سه نفر از اعضای تیم فوتبال این دانشکده سال گذشته به یک دانشجوی زن نیروی دریایی حمله جنسی کرده‌اند.

این خبر را یک سخنگوی پنتاگون به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است. طبق گفته وکیل این زن، وی پس از گزارش حادثه در محیط دانشکده، با رفتارهای طردکننده مواجه شده است.

نام بازیکنان فوتبال اعلام نشده و مدیر ورزشی این دانشکده اظهار نظر در این باره را به سخنگوی دانشکده محول کرد. او هم گفت که رئیس دانشکده در حال پیگیری تحقیقات مربوط به موضوع است و از اظهار نظر بیشتر در این باره خودداری کرد.

خبر مربوط به این حادثه در حالی منتشر شده که گزارشی از پنتاگون در 18 اردیبشهت‌ فاش کرد بیش از 26 هزار نیروی نظامی آمریکا در سال 2012 هدف حملات جنسی قرار گرفته‌اند.

آقای اوباما، همزمان با انتشار این گزارش از وزیر دفاع آمریکا خواست تلاش برای متوقف کردن افزایش آمارهای خشونت‌های جنسی در ارتش را متوقف نکند. وی همچنین چنین رفتارهایی را غیرقانونی و مصداق خیانت به کشور دانست.

11 خرداد 1392