h دزدی دخترجوان از حساب پدر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دزدی دخترجوان از حساب پدر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دزدی دخترجوان از حساب پدر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دزدی دخترجوان از حساب پدر

دزدی دخترجوان از حساب پدر

رییس پلیس فتای استان چهارمحال بختیاری از دستگیری دختری که اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب پدرش کرده بود، خبر داد.

به گزارش ظهور12، سرهنگ جعفریان دراین‌باره گفت: پیرو شکایت فردی مبنی بر برداشت غیرمجاز وجه از حساب وی، ماموران اقدامات خود برای شناسایی عامل برداشت را آغاز کردند که در استعلامات صورت گرفته مشخص شد کلیه برداشت‌ها به صورت اینترنتی و صرف خرید اینترنتی شارژ تلفن همراه شده است.

وی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات مشخص شد که عامل برداشت از حساب دختر شاکی بوده که طی ده فقره، شارژ تلفن خریداری کرده است، ادامه داد: دختر شاکی اعتراف کرد که با اطلاع از رمزهای کارت بانکی پدرش، رمز اینترنتی را فعال و اقدام به خرید کارت شارژ کرده که پس از تکمیل تحقیقات شاکی اعلام گذشت کرد.

رییس پلیس فتای استان چهارمحال بختیاری با بیان اینکه شهروندان نباید هیچ‌گاه رمز عبور خود را در اختیار دیگران قرار دهند، گفت: در صورت اجبار برای ارائه رمز باید به سرعت آن را تغییر داده و به یاد داشته باشند که از رمزهای تکراری و قابل حدس مانند تاریخ تولد، شماره شناسنامه و... استفاده نکنند و به صورت متوالی رمزهای خود را تغییر دهند.

11 خرداد 1392