h احمدی نژاد عدالت را اینگونه معرفی می کند! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احمدی نژاد عدالت را اینگونه معرفی می کند!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احمدی نژاد عدالت را اینگونه معرفی می کند!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احمدی نژاد عدالت را اینگونه معرفی می کند!

احمدی نژاد عدالت را اینگونه معرفی می کند!

رییس‌جمهور با بیان اینکه ایران می‌تواند و باید به سرعت خود را به پیشرفته‌ترین کشورهای جهان برساند، اظهار داشت: ایران می‌تواند و باید به الگوی پیشرفت، اخلاق و فرهنگ برای همه ملت‌ها تبدیل شود و لازمه آن کار ، تلاش و همت است.

ظهور12 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی‌نژاد در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و صنعتی استان چهار محال و بختیاری اظهار داشت: شیاطین از داخل و خارج بدلیل آنکه نمی خواهند ایران پیشرفت کند، در برابر حرکت ملت مانع تراشی می‌کنند که در مقابل آن باید با کار و تلاش و البته پایبندی به عدالت به قله‌ها برسیم.

رییس‌جمهور با بیان اینکه عدالت اکسیری است که انسانیت انسانها را شکوفا می کند، اظهار داشت: عدالت یعنی اینکه همه نقاط کشور فرصت یکسانی برای پیشرفت و شکوفایی برخوردار باشند و بتوانند از امکانات و منابع طبیعی موجود بهره مند شوند.

احمدی‌نژاد افزود: عدالت بدین معنی است که تنها عده قلیلی از فرصت ها و امکانات بهره مند نباشند و اکثریت دست خالی بمانند، بلکه عدالت اینست که فقط زبان درازها و صدا بلندها به چشم نیایند بلکه آنهایی که زبان و صدای بلندی نیز ندارند هم در نظر گرفته شوند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه تحقق عدالت سخت‌ترین مرحله و گردنه‌ای است که اگر از آن عبور کنیم در سرازیری قرار خواهیم گرفت، گفت: ترجمه عملی توحید و عینیت توحید در زندگی انسان عدالت است؛ اینکه در 8-7 سال گذشته چندین برابر دوره های قبل کار و خدمت انجام شده به خاطر وجود نگاه عدالت مدار و وزش نسیمی از عدالت است وگرنه درآمدها تفاوتی با گذشته نداشته است.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه اگر همه عدالت حاکم شود در آن صورت از فقر، تبعیض و تحقیر اثری باقی نخواهد ماند، اظهار داشت: همه پیامبران الهی برای استقرار عدالت مبعوث شده‌اند و تا زمانی که از گردنه عدالت عبور نکنیم، حقیقت انسانی حاکم نخواهد شد.

رییس‌جمهور تصریح کرد: ملت ایران عمیقاً باورمند به عدالت و پیرو عینیت عدالت یعنی امیرالمومنین علی(ع) و فرزند ایشان حضرت ولی عصر (عج) است.

احمدی‌نژاد عدالت را باعث استقرار و پایداری یک حکومت دانست و افزود: ایمان دارم که ملت ایران با عشق به خدا و اعتقاد به پیامبر و آل پیامبر(ص) و امام عصر (عج) و پایبندی به اسلام کشور را می سازد و ایران در بام عالم خواهد درخشید.

رییس‌جمهور در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی و صنعتی در استان چهار محال و بختیاری به افتتاح کارخانه شیرخشک نوزاد اشاره کرد و گفت: احداث این کارخانه از پروژه‌های بسیار مهم و اساسی کشور است؛ چرا که کشورمان در 60 سال گذشته وارد کننده شیر خشک بوده و شرکت‌های بین المللی تولید کننده این کالا در مقاطع گوناگون به بهانه های مختلف محدودیت ایجاد می‌کردند و ضرورت داشت که چنین کارخانه ای در ایران احداث شود.

احمدی‌نژاد اظهار امیدواری کرد مسئولین مربوطه امکانات خود را در زمینه تولید شیر خشک بسیج کرده و با ارتقاء کیفیت محصولات این کارخانه، آن را به سرعت جایگزین شیر خشک وارداتی کنند.

رییس‌جمهور با بیان اینکه کسانی که واردات را نفی می کنند، اقتصاد نمی دانند، خاطرنشان کرد: اقتصاد به معنای داد و ستد است و آنچه در این عرصه حائز اهمیت می باشد آنست که حجم صادرات نسبت به واردات افزایش یابد چراکه برخی کالاها اگر وارد نشوند، آسیب زننده خواهند بود.

احمدی‌نژاد در ادامه به افتتاح پروژه مسکن مهر اشاره کرد و گفت: مسکن مهر طرحی است که عقب ماندگی‌های 60 ساله در این بخش را جبران و آن را به روز کرده است و امیدواریم روزی برسد که هر خانواده ایرانی یک خانه مناسب برای خود داشته باشند.

رییس‌جمهور افزود: بزرگترین ویژگی مسکن مهر این بود که قیمت زمین را از هزینه تمام شده واحدهای مسکونی حذف کرد.

احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: از همه کسانی که به عشق ساختن ایران و تعالی پرچم جمهوری اسلامی که پرچم تولید و عدالت است تلاش می کنند، تشکر می‌کنم.

11 خرداد 1392