h اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر

اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر

اقدامی قابل تقدیر یک فرمانده سپاه و نماینده مجلس/تصویر

به گزارش ظهور12 به نقل از بولتن، چندی پیش سردار محمد (اسماعیل) کوثری از فرماندهان دفاع مقدس (فرمانده لشکر 27 محمدرسول الله) و از نمایندگان فعلی مجلس در نزدیکی محل سکونت خود با یک موتورسیکلت سواری تصادف می کند که پس از این حادثه مامورین راهنمایی رانندگی در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی های لازم و کشیدن کروکی، ایشان را مقصر اعلام می کند و پرونده این نماینده مجلس را برای رسیدگی به دادسرا ارجاع می دهند.

نکته جالب توجه در این حادثه، این بود که تا پایان ختم رسیدگی قضائی، هیچ کسی این سردار معزز را نمیشناسد تا اینکه یکی از ارباب رجوع ها در دادسرا بصورت اتفاقی وی را شناخته و سردار کوثری را به مسئولین دادسرا و فرد شاکی معرفی می کند. تواضع و فروتنی این سردار باعث تعجب همگان می شود که نه از جایگاه حقوقی خود سواستفاده کرده و نه اجازه داده حق مظلومی پایمال شود.

اما اتفاق جالب در راهروهای دادسرا زمانی به وقوع پیوست که پیرزنی که جهت دادخواهی به محل دادسرا آمده بود پس از متوجه شدن موضوع سعی می کند پیشانی این سردار بزرگ را ببوسد که ایشان اجازه این کار را نمی دهد و با فروتنی و تواضع مثال زدنی با فرد شاکی و پیرزن برخورد می کند و از ابزار لطف وی تشکر می نماید.

نکته قابل توجه اینجاست که اگر امروز جای خالی همت ها و باکری ها را حس می کنیم، هستند کسانی از نسل مردان خاکی جبهه ها که میان ما نفس می کشند و زیر آسمان آبی شهر روزگار سپری می کنند. مردانی که برایشان صندلی سبز بهارستان با سنگر خاکی خط مقدم هیچ تفاوتی ندارد. مردانی از نسل الماس و از جنس بلور، یادگاران جنگ که فریفته پست و مقام دنیایی نمی شوند و در هرجایی که باشند همچنان خود را سرباز امام خامنه ای و خدمتگزار مردم می دانند و بس!

11 خرداد 1392