h شکایت رویانیان از خبرگزاری ایسنا بخاطر دروغ رسانه ای - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شکایت رویانیان از خبرگزاری ایسنا بخاطر دروغ رسانه ای,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شکایت رویانیان از خبرگزاری ایسنا بخاطر دروغ رسانه ای,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شکایت رویانیان از خبرگزاری ایسنا بخاطر دروغ رسانه ای

شکایت رویانیان از خبرگزاری ایسنا بخاطر دروغ رسانه ای

محمد رویانیان، نیم ساعت بعد از انتشار حرف هایش درباره علی کریمی ، اعلام کرد این حرفها را به زبان نیاورده است .

بعد از آنکه خبرگزاری ایسنا حرفهای تند رویانیان علیه کریمی را روی خروجی خود فرستاد ، او در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس در این باره چنین توضیح داد: از سایتی که نقل قول من را درباره کریمی منتشر کرده شکایت می‌کنم.

او ادامه داد : مسئولان حقوقی باشگاه را موظف کردم که فردا صبح از سایتی که از قول من علیه علی کریمی صحبت‌هایی را منتشر کرده است شکایت کنند و مطمئن باشید تا دقیقه آخر این مسئله را پیگیری می‌کنم. من این حرف‌ها را نزده‌ام و مطمئن باشید در محکمه این قضیه را با جدیت پیگیری و به شدت با آنها برخورد می‌کنم.

او در مصاحبه با ایسنا هم با لحنی متفاوت حرفهایش را تکذیب کرده و گفته است :من امروز در حاشیه افتتاح رستوران زنجیره‌ای با خبرنگاران در مورد علی کریمی صحبتی نکردم و تنها مباحثی بین هواداران رد وبدل شد. علی کریمی سال ها در فوتبال ایران حضور داشته و برای آن زحمت کشیده است، اما من از این پس چه در کوچه و خیابان مقابل هواداران و چه در ورزشگاه ها و مراسم های مختلف دوست ندارم درباره علی کریمی و وضعیت او صحبتی کنم تا باعث بروز برخی سوتفاهم‌ها نشود.

نکته اینکه خبرگزاری ایسنا در خبر اولیه از کلمه ام الفساد استفاده کرده بودکه آن را به ام المصائب تغییر داد و البته حالا اثری از آن کلمه و سایر نقل قول ها( از جمله اینکه کریمی برای هربازی 100 میلیون تومان درخواست کرده) نیست .

11 خرداد 1392