h کنجد زنی روی نان ممنوع شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کنجد زنی روی نان ممنوع شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کنجد زنی روی نان ممنوع شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کنجد زنی روی نان ممنوع شد

کنجد زنی روی نان ممنوع شد

مدیر بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: کارخانه‌های تولیدی و بنکداری‌های سطح عرضه روغن خوراکی به شدت مورد پایش قرار می‌گیرند. به گزارش ظهور12، مجتبی فراهانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ برای بازرسی از واحدهای تولید آرد و خبازی‌ها بازرسان ویژه و دوره دیده‌ای به کار گرفته‌ایم.

وی گفت: در این برهه از زمان هیچ گونه افزایش قیمت آرد و گندم نخواهیم داشت و به همین تناسب هیچ افزایش قیمتی در نان ایجاد نخواهد شد. مدیر بازرسی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره تغییر سایز، تغییر وزن و کنجدزنی روی نان گفت: این کار از لحاظ قانونی تخلف محسوب می‌شود و در صورتی که سفارش خود مشتری نیز باشد این کار نباید انجام شود و با نانوایی هایی که این گونه سفارش‌ها را انجام می‌دهند به شدت برخورد می‌کنیم. فراهانی درباره تفاوت قیمت روغن خوراکی در سطح توزیع با قیمت مصوب افزود: تفاوت قیمت در سطح توزیع تخلف است و به شدت در حال کنترل بازار هستیم. این کنترل در حدی است که حواله‌های روغن کارخانه‌ها نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند.

11 خرداد 1392