h نزاع دو جوان و قتل جوان اسلامشهری - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نزاع دو جوان و قتل جوان اسلامشهری,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نزاع دو جوان و قتل جوان اسلامشهری,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نزاع دو جوان و قتل جوان اسلامشهری

نزاع دو جوان و قتل جوان اسلامشهری

نزاع دو جوان قتل با ضربات چاقو را رقم زد و پلیس در تلاش برای واکاوی زوایای پنهان حادثه قتل جوان اسلامشهری است.

به گزارش خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ماموران کلانتری شهرک مصطفی‌خمینی در هفتم خردادماه سال‌جاری از طریق دریافت پیامی از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در جریان نزاع منجر به جرح در این شهرک قرار گرفتند.

با حضور ماموران کلانتری در محل مشخص شد که چندی پیش تعدادی از جوانان و نوجوانان این شهرک با یکدیگر درگیر شده که در حین درگیری، یکی از این افراد، فرد دیگری را با ضربات چاقو مجروح کرده که پیش از آمدن ماموران، این فرد به بیمارستان منتقل شد.

با حضور ماموران کلانتری در بیمارستان، مشخص شد که تلاش پزشکان برای مداوای این جوان بی‌نتیجه مانده و مقتول به دلیل اصابت چاقو به گردنش، جان خود را از دست داده است.

با قتل این جوان، تحقیقات پلیسی کارآگاهان اداره جنایی آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد که دو نوجوانان حدود 15 ساله صبح روز حادثه با یکدیگر درگیری لفظی داشتند و در هنگامه شب چند تن از دوستان برای آشتی آنها پیش‌قدم شده که ناگهان در حین درگیری لفظی، مقتول در پی اصابت چاقو به گردنش، جان خود را از دست می‌دهد.

به گزارش ایسنا، تحقیقات پلیسی برای واکاوی زوایای پنهان این حادثه و تعیین متهم اصلی پرونده همچنان ادامه دارد.

11 خرداد 1392