h عاملان برداشت از حساب 202 تن دستگیر شدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عاملان برداشت از حساب 202 تن دستگیر شدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عاملان برداشت از حساب 202 تن دستگیر شدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عاملان برداشت از حساب 202 تن دستگیر شدند

عاملان برداشت از حساب 202 تن دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری افرادی که اقدام به برداشت غیرمجاز حدود یک میلیارد ریال از حساب 202 تن کرده بودند، خبرداد.

به گزارش ظهور12، سردار عزیزالله ملکی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان در مورد برداشت غیرمجاز از حساب بانکی‌اش، تحقیقات کارشناسان پلیس فتا برای بررسی موضوع شروع شد.

وی افزود: در تحقیقات شد، برداشت‌های غیرمجاز از طریق یک سایت فروشگاه اینترنتی و با ایجاد فیشینگ درگاه پرداخت الکترونیکی صورت گرفته است.

ملکی خاطر نشان کرد: در تحقیقات کارشناسان و کاراگاهان پلیس فتا، متهمان در شهرستان کاشان شناسایی و طی هماهنگی با دستگاه قضایی دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی دلالت شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه‌داد: دو فرد دستگیرشده بعد از مواجه‌شدن با مستندات و ادله کارشناسان در بازجویی‌های صورت گرفته به برداشت غیرمجاز از حساب 202 شهروند معترف شدند.

ملکی با تاکید بر لازمه هوشیاری و دقت کاربران در استفاده از فضای مجازی، خطاب به متخلفان فضای سایبری هشدار داد:‌ پلیس فتا اشراف کامل بر محیط اینترنت و فضای سایبری داشته و برخورد قاطع با متخلفان را در دستور کار خود دارد.

انتهای پیام

11 خرداد 1392