h تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم

تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم

تخریب مقام ابراهیم در سوریه توسط تروریست های وهابی/فیلم

ظهور12 : عناصر وابسته به گروهک تروریستی جبهه النصره صبح امروز مقام حضرت ابراهیم (ع) و مسجد تاریخی آن حضرت را در سوریه ویران کردند.

به گزارش العالم، عناصر وابسته به جبهه النصره پس از منفجر کردن و به آتش کشیدن مقام حضرت ابراهیم (ع) آن را با بولدوزر ویران کردند.

سایتها و رسانه های سوری با انتشار تصاویر و فیلم این اقدام اهانت آمیز اعلام کردند، عناصر وابسته به جبهه النصره در این کار دست داشتند.

مقام حضرت ابراهیم (ع) به عنوان یکی از آثار تاریخی و بسیار قدیمی سوریه، در روستای “عین العروس” در حومه “الرقه” قرار داشت.

در کنار این مقام چشمه ای قرار داشت و روایتها حاکی است که این چشمه متعلق به همسر حضرت ابراهیم (ع) است و آنها زمانی از این منطقه عبور کرده اند.

مقام حضرت ابراهیم (ع) یکی از اماکن مقدس و زیارتی سوریه به شمار می آید.

عناصر وابسته به گروهک تروریستی “النصره” قبلا نیز در اقدامی توهین آمیز با یورش به زیارتگاه “حجر بن عدی” و نبش قبر ایشان، پیکر وی را به مکانی نامعلوم منتقل کردند.

...

دانلود فیلم

10 خرداد 1392