h عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید

عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید

عکس بچه ای که یک دقیقه ای پراید می دزدید سارق حرفه ای 16 ساله که در کمتر از یک دقیقه خودروهای پراید را سرقت می کرد از سوی ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ظهور12به نقل از مهر، سرهنگ سيد عباس نازرفتار در این باره اظهار داشت: عصر روز گذشته يکي از واحدهاي گشت انتظامي 110 اين يگان در حال گشتزني در محدوده خیابان محلوجی بود که به متوجه تحرکات مشکوک پسربچه اي مي شود که کنار خودرويي ايستاده و در حال بازکردن در خودرو است.

ماموران با مشاهده اين وضعيت به وي مظنون شده و در اقدامي غافلگيرانه اين نوجوان را که داخل خودرو نشسته بود را بازداشت کرده و طي تحقيقات ابتدايي دريافتند که وي نه تنها مالک خودرو نيست بلکه قصد داشت خودرو را سرقت کند. ماموران پس از دستگيري او را بلافاصله مورد بازرسي بدني قرار دادند که در خلال بازرسي يک شاه کليد از وي کشف شد. اين متهم پس از دستگيري به کلانتري منتقل و تحت بازجويي هاي پليسي قرار گرفت که در ادامه مشخص شد وي که "رامين.ت" نام دارد سال گذشته به جهت درگيري مدتي را در کانون اصلاح و تربيت به سر برده و پس از آزادي از کانون با چند جوان خلافکار رفيق شده و آنها راه و روش سرقت را به او ياد داده اند و در نهايت براي اين خلافکار حرفه ای 16 ساله، اسم مستعار "رامين بچه" را انتخاب کرده اند. متهم در بازجويي هاي پليسي به جرم خود اعتراف و اقرار کرد که اين شاه کيد را از آرش تک دست که وي نيز از سارقان حرفه اي منطقه است گرفته و با اين شاه کليد قادر بوده در کمتر از يک دقيقه در هر خودروي پرايدي را باز کرده و آن را به سرقت  ببرد.

رييس کلانتري 115 رازي با اشاره به اعترافات صريح متهم و سوابق موجود در پرونده وي تصریح کرد:سارق کوچولو براي پيگيري و تحقيقات بيشتر و همچنين شناسايي و دستگيري ساير همدستانش در اختيار کارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

10 خرداد 1392