h فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید

فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید

فیلم کامل جنایت هولناک در شهریار + جزئیات جدید

به گزارش ظهور12 به نقل از 598 : عصر شنبه 4 خردادماه صدای تیراندازی در فاز یک اندیشه همه را به خیابان کشید و خیلی زود مشخص شد این شلیک‌ها از داخل و رو به‌ روی آتلیه عکاسی است.

وقتی صدای تیراندازی‌ها خاموش شد، گروهی با رساندن خود برابر آتلیه عکاسی 2 مرد و یک زن را غرق در خون دیدند و سریع با پلیس 110 تماس گرفتند.

دقایقی طول نکشیده بود که پلیس کلانتری خود را به صحنه هولناک تیراندازی جنون‌آمیز رساند و با توجه به این که دو تن از مردان هنوز زنده بودند اورژانس را خبر کرد.

بررسی‌های میدانی نشان داد که هدایت عسگری 32 ساله و سوسن 37 ساله زوج جوانی بودند که در آتلیه به عکاسی و فیلمبرداری می‌پرداختند و مرد 35 ساله که پیمان نام دارد نیز شریک آنان بوده است.

این تحقیقات فاش کرد پیمان به خاطر اختلافات شدید با زوج فیلمبردار دست به اقدام جنون‌آمیز زده و با اسلحه کلاشینکف ابتدا 4 گلوله به سوسن شلیک کرده سپس با شلیک 8 گلوله به هدایت، وی را هدف قرار داده است.

پیمان سپس وقتی دیده که این زن و شوهر روی زمین افتاده‌اند یک گلوله نیز به گلوی خود شلیک کرده است. وقتی مشخص شد سوسن به کام مرگ فرو رفته است، هدایت نیمه جان به بیمارستان تامین اجتماعی شهریار انتقال یافت و عامل جنایت نیز در بیمارستان ناجا در تهران تحت درمان قرار گرفت.

یک مرد که صحنه جنایت را دیده به خبرنگار شوک گفت: پیمان عصر روز جنایت با یک سمند وارد خیابان هشتم شرقی فاز یک اندیشه شد و پس از جرو بحث با هدایت و سوسن به بیرون از مغازه آمد و با فریاد گفت که هدایت و سوسن 8 میلیون تومان من را نمی‌دهند و اگر پول هایم را ندهند آن‌ها را می‌کشم.

پس از این داد و فریادها به سمت سمندش رفت و اسلحه کلاشینکف را برداشت و در خیابان 4 گلوله به سوسن زد.

سپس در برابر چشمان پسر 4 ساله این زن و شوهر هدایت را نیز با 8 گلوله هدف قرار می‌دهد.وی سپس تفنگ را به زیر چانه خود چسباند و شلیک کرد.

عبدالرحمان حامی باجناق هدایت نیز به شوک گفت: هدایت و پیمان از ابتدای راه‌اندازی آتلیه عکاسی با هم اختلاف مالی داشتند که گویا پیمان پول خود را خواسته و درگیری از همین جا شروع شده که سرانجام این جنایت رخ داده است.

دانلود فیلم + لینک کمکی

8 خرداد 1392