h فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد

فرانک ریبری پیشنهاد رئال مادرید را رد کرد

ظهور12 : فرانک ریبری تاکید کرد از بودن در جمع باواریایی‌ها و زندگی در شهر مونیخ خوشحال است و علاقه‌ای برای رفتن به رئال‌مادرید ندارد.

هافبک فرانسوی بایرن‌مونیخ که پیش از این تا آستانه حضور در سانتیاگو برنابئو پیش رفته بود به نظر می‌رسد با پر رنگ‌تر شدن نقش زین‌الدین زیدان در فصل نقل و انتقالات و اختیاراتی که فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه به وی داده، احتمال حضورش در رئال‌مادرید برای فصل 14- 2013 قوت گرفته است.

ریبری به رادیو «RMC» فرانسه گفت: اگر زیدان با من تماس بگیرد به او می‌گویم که من احساس خیلی خوبی در بایرن دارم و فکر می‌کنم او هم من را درک خواهد کرد. پیش از این هم در آستانه پیوستن به رئال بودم ولی این اتفاق نیفتاد. در نهایت از اینکه در بایرن‌مونیخ ماندم خیلی راضی و خوشحالم.

مهاجم 30 ساله سرخپوشان مونیخ که به تازگی با این تیم به قهرمانی در رقابت‌های بوندس‌لیگا آلمان و لیگ قهرمانان اروپا رسیده تا ماه ژوئن 2015 با باورایایی‌ها قرارداد دارد ولی معتقد است می‌تواند این قرارداد را حتی تا 2 سال دیگر تمدید کند.

8 خرداد 1392