h تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر

تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر

تبلیغات انتخاباتی جالب تابناک برای محسن رضایی/تصویر

ظهور12 : سایت تابناک از جمله سایت های خبری پربازدید ایراناست که رتبه 10 کشور در الکسا را داراست که  البته بسیاری آن را سایتی منتسب به محسن رضایی معرفی میکنند البته چندان هم این موضوع غیر قابل کتمان نیست با سرچ کلمه " محسن رضایی " در ارشیو یک ماهه این سایت با بیش از 500 خبر درباره این نامزد ریاست جمهوری یازدهم روبرو خواهید شد.

اما مدتی است که تبلیغی در این سایت در جهت حمایت از محسن رضایی به چشم میخورد که در نوع خود جالب است .

تبلیغی که توجه مارا جلب کرده است که در پایین میتوانید تصویر اسکرین شات شده ان را ببینید درباره کمک مالی به جناب محسن رضایی است.

اما نکته قابل تامل یا شاید جالب تر این است که این دو پلن تبلیغاتی در سایت تابناک هزینه شان چقدر میشود ؟

با مراجعه برخی شرکت های تبلیغاتی که مسئولیت تبلیغات این سایت هارا بر عهده دارند میتوانیم تعرفه تبلیغات این سایت های پربازدید کشوری را بدست آوریم .

برای مشاهده تعرفه سایت خبری تابناک وارد اینجا شوید ، همانطور که مشاهده میکنید قیمت دو پلن تبلیغاتی کمک به اقای رضایی چیزی نزدیک به 10 میلیون تومان برای هر شخص آب میخورد

ایا بهتر نیست همین مبلغ جهت کمک مالی به حساب وی واریز شود ؟البته ممکن است این تبلیغات صرفا حمایتی بوده باشد و هیچ گونه مبلغی از ایشان دریافت نشده باشد.

7 خرداد 1392