h حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس

حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس

حمایت رسمی نتیجه امام خمینی از حسن روحانی در فیس بوک/عکس

ظهور12 : مدتی است که نوادگان امام خمینی (ره) فعالیت های سیاسیشان مخصوصا بعد از فتنه 88 پر رنگ تر شده است و رسمی و غیر رسمی از برخی اصلاح طلبان حمایت های بی دریغی میکنند .

صحبت های نعیمه اشراقی درباره حجاب و برخی مسائل سیاسی و یا ماجرای نامه زهرا مصطفوی در حمایت از هاشمی رفسنجانی به رهبر معظم انقلاب و دیدار سید یاسر هاشمی با خانواده برخی کشته شده های سال 88 از جمله اتفاقاتی است که در چند سال اخیر درباره این خاندان اخبارشان منتشر شده است .

اما دیگر عضو این خانواده ، فرزند سید حسن خمینی است ، سید احمد خمینی که فرزند بزرگ پدر است در جدیدترین ارسال خود در صفحه فیس بوک اش حمایت رسمی اش را از حسن روحانی که ظاهرا ایشان را امید اصلاح طلبان معرفی میکند ( در حالی که مستقل در انتخابات شرکت کرده است ) اعلام کرد.

البته با کمی سرک کشیدن ! در صفحه فیس بوک ایشان تصویری از این اقازاده در کنار پدرشان را مشاهده میکنیم که صرفا جهت مشاهده برایتان قرار داده ایم .

نکته جالب توجه تر در صفحه رسمی ایشان ؛ علاقه این عزیز به مشاهده برفک های تلویزیون با لایک کردن پیج " دیدن برفک تلویزیون را به برنامه های صدا و سیما ترجیح می دهیم " نمایان است اما لایک کردن پیج برنامه ضد جمهوری اسلامی که از شبکه صدای امریکا با نام " پارازیت " پخش میشود از کارهای جالب توجه تر ایشان است .

تصویر زیر هم ظاهرا مربوط به جشن تولد ایشان است که کمی غیر معمولی به نظر می آید چون ظاهرا ایشان علاقه خاصی به جناب اقای هاشمی رفسنجانی دارند .

پ . ن : این مطلب صرفا خبری بوده و هیچ سوبرداشت یا تخریبی از آن برداشت نشود ، تمامی تصاویر بالا از صفحه رسمی ایشان در شبکه اجتماعی فیس بوک قرار داده شده است .

7 خرداد 1392