h حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر

حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر

حجاب خواننده و مدل مشهور آمریکایی جنجالی شد!/تصاویر

کیم کارادشیان، مدل، خواننده و سلبرتی مشهور چند روز برای انجام یک سفر تبلیغاتی به همراه مادرش به شهر دوبی آمده است وی با حضور در یک مرکز خرید به ناگاه به یک مغازه برقع فروشی(چادر روبنده دار) مراجعه کرد و به همراه مادرش ضمن خرید یک جفت برقع با حجاب در شهر به قدم زدن پرداختند.

عده ای از فعالان حقوق زنان به جهت اینکه این کار کیم کارداشیان را تبلیغ باری پوشیدن برقع میدانند از این کار او انتقاد کرده اند ولی خود کیم کارداشیان میگوید تنها محض تنوع و به احترام سنن کشوری که میزبانش بوده این لباس را به تن کرده است.

کیم کارداشیان بعد از پوشیدن چادر گفت: زیبایی حجاب زنان مسلمان در نوع خود جالب توجه است و من بسیار آنرا می پسندم. کارداشیان که بار اول است از خاورمیانه دیدار می کند با پوشش حجاب اسلامی به قدم زدن در خیابانهای دوبی پرداخت. لازم به ذکر است موج اسلام گرایی سالهاست که در اروپا و آمریکا قوت گرفته و حتی به خواننده ها و بازیگران هالیوودی نیز رسیده است.

7 خرداد 1392