h نامزد های سرمربی گری تراکتور:جلالی، مایلی کهن و...؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

نامزد های سرمربی گری تراکتور:جلالی، مایلی کهن و...؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,نامزد های سرمربی گری تراکتور:جلالی، مایلی کهن و...؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,نامزد های سرمربی گری تراکتور:جلالی، مایلی کهن و...؟

نامزد های سرمربی گری تراکتور:جلالی، مایلی کهن و...؟

جلالی و مایلی‌کهن گزینه هدایت تراکتورسازی/ گزینه سوم ایرانی غیربومی! مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از مذاکره با محمد مایلی کهن و مجید جلالی خبر داد و گفت گزینه سوم دیگری نیز وجود دارد که با وی نیز مذاکره خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه حضور منصور ابراهیم‌زاده و حسین فرکی برای هدایت تیم فوتبال تراکتورسازی در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر منتفی شد، مسئولان این باشگاه دو گزینه دیگر یعنی مجید‌جلالی و محمد مایلی‌کهن را مد نظر خود قرارداده‌اند.

حمید زینی‌زاده، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار مهر، می‌گوید: ما برای هدایت تیم تراکتورسازی در فصل آینده با محمد مایلی‌کهن مذاکره کرده و از وی برنامه گرفته‌ایم، ضمن اینکه قرار است ظهر شنبه نیز با مجید جلالی مذاکره کنیم.

وی در همین خصوص افزود: البته گزینه سوم دیگری نیز هست که از ما خواسته نام او را تا قطعی شدن موضوع رسانه‌ای نکنیم. فقط می‌توانم بگویم این گزینه یک مربی ایرانی غیربومی است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تاکید کرد: قرار است در نشست روز دوشنبه هیات مدیره باشگاه، نتایج مذاکرات خود با این سه گزینه را بررسی کرده و سرمربی فصل آینده تیم را به طور قطعی معرفی کنیم.

6 خرداد 1392