h ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران/اهانت وهابی سرشناس به امام حسین(ع) - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران/اهانت وهابی سرشناس به امام حسین(ع),ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران/اهانت وهابی سرشناس به امام حسین(ع),مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران/اهانت وهابی سرشناس به امام حسین(ع)

ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران/اهانت وهابی سرشناس به امام حسین(ع)

به گزارش مشرق، روزنامه جمهوری در ویژه های خود نوشت:

ادعای جدید مقامات بحرینی علیه ایران

شبكه العربيه تصويري از لاشه يك پهپاد را در آب‌هاي بحرين منتشر كرد و مدعي شد اين تصاوير، مربوط به يك هواپيماي بدون سرنشين ايراني است كه در آب‌هاي سرزميني بحرين سقوط كرده است. به گزارش تابناك به نقل از تسنيم، نيروهاي امنيتي بحرين اعلام كرده‌اند كه اين هواپيما را در منطقه فاصل بين بحرين و شمال عربستان سعودي كشف كرده‌اند.

شيخ راشد آل خليفه وزير كشور بحرين با انتشار يك اطلاعيه كه روز چهارشنبه گذشته در خبرگزاري رسمي اين كشور منتشر شده بود، از رصد هواپيماهاي شناسايي در آسمان بحرين خبر داده و مدعي شده بود كه ايران سياست‌هايي خصمانه در اين منطقه دنبال مي‌كند. كارشناسان معتقدند، مقامات بحريني تلاش مي‌كنند با اتهام زني به جمهوري اسلامي ايران،‌ نگاه‌ها را از بحران داخلي خود و اعتراضات مردمي منحرف كنند.

اهانت بی شرمانه وهابي سرشناس لبنانی نسبت به حضرت امام حسين(ع)

* يكي از چهره‌هاي وهابي لبنان، با به كار بردن جملاتي توهين آميز، حضرت امام حسين(ع) را مورد اهانت و تمسخر قرار داد، "عبدالرحمن محمد سعيد الدمشقيه" از چهره‌هاي سرشناس وهابي لبنان كه به دليل برخي مسائل غيراخلاقي از دانشكده "شريعت اسلامي الازهر" ش?عه لبنان اخراج شد، در اظهاراتي كه در ويدئوي منتشر شده در سايت يوتيوب منعكس شد، امام حسين(ع) را مورد اهانت و تمسخر قرار داد. انتشار اظهارات توهين آميز اين چهره وهابي مزدور آل سعود، همواره انتقادات و واكنش‌هاي بسياري از سوي مسلمانان به دنبال داشته است. اين اظهارات همزمان با اوج گيري درگيري‌هاي فرقه‌اي در شمال لبنان، در راستاي اهداف رژيم صهيونيستي و عربستان سعودي صورت مي‌گيرد.

اقرار به كفر شيعه از نشانه‌هاي كمال ايمان به خداست!

يك مفتي وهابي به نام "الربيعي" شبكه اجتماعي اينترنتي "تويتر" نوشته است: از نشانه‌هاي كمال ايمان به خدا، اقرار به كفر شيعه و عقائد آنها و مطالب كتاب هايشان و برائت از اين آيين است! به گزارش شيعه نيوز، وي افزود: "از نظر شرعي جايز نيست به شيعيان اجازه ورود به حرمين شريفين داده شود و اينكه به شيعيان اجازه ورود به مكه و مدينه داده مي‌شود نه به اين معني است كه آنها مسلمانند! بلكه اين امر فقط به دلايل سياسي است و حاكمان قديم و جديد از آن پيروي كرده اند؛ شيعه ديني است كه با همه اديان حتي بت پرستي تفاوت دارد." تلاش وهابيون عليه تشيع به خاطر شكست‌هائي است كه اربابان آنها يعني اسرائيل و آمريكا در صحنه‌هاي مختلف براي سركوب شيعيان متحمل شده‌اند.

تمام شهرها و روستاهاي شيعه نشين را نابود و همه را می كشیم

عبدالحميد زكريا، يكي از رهبران ارتش موسوم به "ارتش آزاد" كه براي براندازي حكومت فعلي سوريه توسط دولتهاي عربي مانند قطر و سعودي، و تركيه سازمان دهي شده است، پس از پيروزيهاي مكرر ارتش سوريه در منطقه "القصير" و پاك كردن اين منطقه از عناصر تكفيري و تروريستي در تهديداتي كه حاكي از ناتواني و عصبانيت بود، اعلام كرد: ما تمام شهرها و روستاهاي شيعه نشين را نابود خواهيم كرد و همه را خواهيم كشت.

اين اظهارات براي اولين بار از شبكه سعودي "العربيه" به صورت مستقيم و زنده پخش مي‌شد. شهر استراتژيك القصير در استان حمص در طول يك سال گذشته به پايگاهي براي تروريست‌ها تبديل شده بود كه ارتش سوريه در چند روز گذشته عمليات گسترده‌اي براي پاكسازي اين شهر مهم مرزي را آغاز كرده است. تاكنون خسارت‌هاي مالي و جاني فراواني به تروريست‌ها در اين شهر وارد شده است و ارتش سوريه درحال پيشروي در محورهاي شمالي القصير است.

6 خرداد 1392