h افزایش قیمت ها پس از انتخابات تنها یک شایعه است/انبارها مملو از موادغذایی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افزایش قیمت ها پس از انتخابات تنها یک شایعه است/انبارها مملو از موادغذایی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افزایش قیمت ها پس از انتخابات تنها یک شایعه است/انبارها مملو از موادغذایی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افزایش قیمت ها پس از انتخابات تنها یک شایعه است/انبارها مملو از موادغذایی است

افزایش قیمت ها پس از انتخابات تنها یک شایعه است/انبارها مملو از موادغذایی است

رئیس اتحادیه بنکداران کشوری مواد غذایی با تاکید بر اینکه انبارهای مواد غذایی مملو از کالا است، اظهارداشت: انتخابات ریاست جمهوری ارتباطی به کمبود کالا یا افزایش قیمت مواد غذایی ندارد.قاسم‌علی حسنی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در خصوص شایعاتی که درباره افزایش قیمت مواد غذایی پس از انتخابات ریاست جمهوری مطرح است، گفت: در حال حاضر هیچ مشکلی به لحاظ کمبود کالای مواد غذایی وجود ندارد.

وی افزود: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هیچ ارتباطی به کمبود کالا یا افزایش قیمت مواد غذایی ندارد.

رئیس اتحادیه کشوری بنکداران مواد غذایی اظهارداشت: درحال حاضر ذخایر شکر، برنج وارداتی از منابع آمریکا، آرژانتین و هند به اندازه کافی وجود دارد.

وی افزود: روغن خوراکی بجز در بسته‌بندی حلب، مشکلی در بازار وجود ندارد و به حالت عادی برگشته است.

حسنی گفت: بازار لبنیات در تعادل کامل است و غیر از کره که مشکلاتی در خصوص تخصیص مرز ارجع دارد و در حال حل شدن این مشکل است، دیگر مشکلی نداریم.

وی افزود: در مواد کنسروی و محصولات سلولزی مشکلی در بازار احساس نمی‌شود و بازار در شرایط عادی است.

رئیس اتحادیه کشوری بنکداران مواد غذایی گفت: برای تأمین مواد غذایی مورد نیاز ماه مبارک رمضان بویژه پنیر و خرما اقداماتی صورت گرفته است تا بازار ساماندهی لازم را داشته باشد.

وی افزود: در خصوص مواد غذایی فرآورده‌های آردی نظیر ماکارونی نیز مشکلی وجود ندارد و کالا به وفو در بازار موجود است.

حسنی تأکید کرد: انبارهای مواد غذایی مملو از کالا است و هیچ مشکلی به لحاظ تامین مواد غذایی وجود ندارد.

6 خرداد 1392