h خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی

خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی

خبر وجود مار در سر یک کودک واقعیت ندارد + عکس فتوشاپی

ظهور12 : چندی قبل بسیاری از سایت های خبری ایرانی ، خبری مبنی وجود یک مار در سر یک پسر و زندگی روزمره وی با آن مار پخش شد .

ظاهرا منبع این خبر بی پایه و اساس بخش علمی باشگاه خبرنگاران بوده است که در خبری با تیتر " ماری که در سر یک کودک زندگی می کند+عکس " اقدام به پخش این خبر کرده است .

اما اصل این خبر یا بهتر است بگوییم این تصویر که به صورت ناشیانه فتوشاپ شده است متعلق به اردوی علمی گروهی از کودکان کالیفرنیایی است که در اینجا میتوانید دیگر تصاویر این اردو را که در وب سایت رسمی شان منتشر شده است مشاهده نمایید.

از طرفی وجود یک مار در سر و بیرون زدن دم آن از بینی این کودک چطور برای وی لذت بخش است ؟تکان خوردن آن مار و حالت چندش اور وی زندگی اجتماعی را هم برای این کودک به شدت تنگ میکند .

بهرحال این خبر کاملا کذب بوده و تصویری که برای این خبر تهیه شده معلوم نیست توسط چه کسی و در کجا فتوشاپ شده است اما نکته قابل تامل در این موضوع اشتباه انتشار اخبار از این دست در برخی خبرگزاری ها و سایت های خبری معتبر ایران است که توصیه ما به دوستان این است صرفا برای تعدادی مخاطب بیشتر هر خبری را بازنشر یا منتشر نکنند .

6 خرداد 1392