h اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس

اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس

اموزش رقص و حرکات موزون در شمال تهران + عکس

به گزارش ظهور12 به نقل از انقلاب نیوز : به تازگی برخی گروه های ضد ارزشی در تهران اقدام به راه اندازی سالن های آموزش رقص و خوانندگی همزمان کرده اند که با تبلیغات گسترده هم همراه بوده است اما هیچ گونه برخوردی با این گروه ها صورت نگرفته است و بر اساس گزارش های رسیده به دست خبرنگار ما همچنان این آموزشگاه های رقاصی و خوانندگی که بدون محدودیت جنسی است فعالیت می کنند.

این آموزشگاه های خصوصی که اکثرا در مناطق شمالی شهر تهران واقع شده اند از مناطق پایین شهر برای خودشان نیرو جذب می کنند.

بر اساس گزارش های رسیده دختران کم در آمد پس از آموزش و یادگیری انواع رقص در مجالس و مهمانی های مختلط و بی بندباری و پارتی های شبانه توسط لیدرها بکارگیری می شود .

"نمونه ای از تبلیغاتی که یکی از این آموزشگاه های خصوصی رقص در یک ایستگاه اتوبوس نصب کرده است"

مسئولین محترم، وزارت ارشاد، گشت ارشاد، ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر، کافی است یک سری به شمال تهران، ایستگاه های اتوبوس، خیابانها و اماکن عمومی بزنید و ملاحظه نمایند این پوستر های تبلیغاتی آموزش انواع رقص را که مطما از غفلت است را ملاحظه نمایند .

در این برهه از زمان که اکثر سایتها و رسانه ها به دنبال نشر خبر های سیاسی هستند ، بهتر است از فرهنگ ایرانی و اسلامی مان دور نشویم و خواهشمندیم مسئولین مربوط هم به این مسائل دقت بیشتری نمایند تا شاهد این فجایع ضد ارزشی نباشیم.

6 خرداد 1392