h شوخی جواد شمقدری با اسپیلبرگ و اصغر فرهادی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شوخی جواد شمقدری با اسپیلبرگ و اصغر فرهادی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شوخی جواد شمقدری با اسپیلبرگ و اصغر فرهادی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شوخی جواد شمقدری با اسپیلبرگ و اصغر فرهادی

شوخی جواد شمقدری با اسپیلبرگ و اصغر فرهادی

رییس سازمان سینمایی کشور در گفت‌وگو با ایسنا درباره سخنانش پیرامون صحبت با اسپیلبرگ برای اعطای "نخل طلا" به فیلم جدید اصغر فرهادی گفت: موضوع کاملا به‌شکل غیرجدی و با حالت شوخی‌ پرسیده شد و من هم به‌شوخی‌ پاسخ دادم. خبرنگاری با خنده پرسید که این‌بار لابی نمی‌کنید؟، من هم با خنده پاسخ دادم که اسپیلبرگ هست، خودش این کار را می‌کند.

وی که هنگام بیان این توضیحات از وضعیت پیش‌آمده خنده‌اش گرفته بود، ادامه داد: آن خبرنگار سوالش را با شوخی پرسید و با شوخی پاسخش را شنید. بحث اصلا جدی نبود و نباید رسانه‌ای می‌شد، چون حالت گفت‌وگو نداشت.

شمقدری در پاسخ به پرسش دیگری درباره زمان جلسه بعدی شورای عالی سینما گفت: هیچ خبر جدیدی نیست. خانه سینما و بحث مالیات‌ها باید در جلسه شورا مطرح می‌شد که حل شد. فعلا دلیل خاصی برای جلسه نیست مگر آنکه آقای رییس‌جمهور بخواهند جلسه‌ای تشکیل شود.

رییس سازمان سینمایی کشور در پایان درباره وضعیت اکران «گزارش یک جشن» که سال قبل توسط سازمان سینمایی خریداری شده بود، بیان کرد: این فیلم اکنون در اختیار موسسه رسانه‌های تصویری است که بعدا می‌تواند در زمان مقتضی اکران شود. در حال حاضر خبر جدیدی در این زمینه ندارم.

5 خرداد 1392