h مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس

مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس

مجری بی حجاب بخش فارسی صدای امریکا که با حجاب شد + عکس

شبکه اطلاع رساني دانا گزارش داد : مسیح علی نژاد (معصومه قمی) که در برنامه خبر ساز، هر هفته به دنبال سوژه ای برای حاشیه سازی است این بار به سراغ حجت الاسلام شجونی رفت و حتی برای راضی کردن آقای شجونی به مصاحبه، حاضر شد باحجاب در برنامه حاضر شود.

علی نژاد برای بررسی موضوع رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و حاشیه سازی درباره آن با حجت الاسلام شجونی تماس گرفت.

گرچه آقای شجونی در ابتدای سخنانش گفت که از مصاحبه با صدای آمریکا منع شده است؛ اما در ادامه با مسیح علی نژاد به گفت و گو پرداخت و از او خواست روسری بر سر کند: «به من گفته اند با این خانم صحبت نکن. گفتم این می خواهد مرا به قلب آمریکا ببرد! که با آن ها صحبت کنم. از همین امروز روسری سرت کن.»

مسیح علی نژاد هم قول داد که در برنامه ای که سخنان ایشان را پخش می کند با روسری حاضر شود.

وی که با حجاب در برنامه ظاهر شده بود، از اهمیت سخنان آقای شجونی خبر داد و گفت: «مصاحبه با آقای شجونی برایم مهم است؛ چون ایشان جایگاه سیاسی در حکومت ایران دارد و حرف ها و فشارهای سیاسی امثال ایشان در برخی تصمیمات کشور تأثیر می گذارد.»

آقای شجونی در این مصاحبه درباره شورا نگهبان اظهار داشت: «شورای نگهبان را از نظر دینی قبول دارم. تک تک آن ها را می شناسم، از آب هم پاک ترند.»

وی در ادامه دلیل عدم احراز صلاحیت آقای هاشمی را سن بالای ایشان دانست و گفت: «هر رئیس جمهوری باید توانایی داشته باشد. احمدی نژاد مدام در حال سفر بود. این کار مثبت را باید رئیس جمهور بعد هم انجام دهد، آقای هاشمی که نمی تواند این کار را انجام دهد.»

اما علی نژاد آن قدر آقای شجونی را به چالش کشید که در نهایت وی برخلاف سخنان اولیه اش و نظر صریح شورای نگهبان، علت رد صلاحیت را به فتنه پیوند زد؛ همان هدفی که علی نژاد در پی آن بود و با نوعی اعتراف گیری از مصاحبه شونده، به آن رسید.

5 خرداد 1392