h بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی

بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی

بایرن مونیخ با پیروزی برابر دورتموند فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد + دانلود فیلم گل های بازی

صاف این 2 تیم آلمانی از ساعت23:15 به وقت تهران در حضور هواداران پرشور زرد و قرمز‌پوش دورتموند و بایرن در ورزشگاه ومبلی لندن آغاز شد. در ابتدای نیمه اول دورتموند و از دقیقه 25 به بعد بایرنی‌ها نبض بازی را در دست گرفتند و هر دو با وجود خلق چندین موقعیت،‌ به تساوی بدون گل دست یافتند.

در نیمه دوم بایرن که ابتدای نیمه اول تحت تاثیر حملات زردپوشان قرار گرفت، کنترل اوضاع را در دست گرفت و پس از چند حمله عاقبت در دقیقه 60 با ضربه ماندزوکیچ دروازه وایدن‌فلر، سنگربان و کاپیتان حریف را فرو ریخت.

پس از این گل مونیخی‌ها حتی می‌توانستند توسط آرین روبن به گل دوم برسند اما در دقیقه 68 به خاطر اشتباه دانته و خطا روی رویس، از روی نقطه پنالتی توسط گون‌دوگان به گل تساوی رسید.

 

در ادامه پس از آنکه شاگردان هاینکس صاحب چند موقعیت گل شدند، در دقیقه 89 آرین روبن پس از گذر از قلب دفاع دورتموند، وایدن فلر را مغلوب کرد و گل برتری تیمش را پس از هدر دادن چند موقعیت عاقبت به ثمر رساند.

 

به این ترتیب مونیخی‌ها پس از ناکامی در فینال سال 2010 مقابل اینترمیلان و 2012 برابر چلسی توانستند پس از قهرمانی سال 2001 یکبار دیگر جام قهرمانی را از آن خود کنند و پس از 12 سال بار دیگر مقام قهرمانی را از آن خود کنند.

 

...

دانلود فیلم

5 خرداد 1392