h صراط نیوز دوباره نزدیک انتخابات از دسترس خارج شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صراط نیوز دوباره نزدیک انتخابات از دسترس خارج شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صراط نیوز دوباره نزدیک انتخابات از دسترس خارج شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صراط نیوز دوباره نزدیک انتخابات از دسترس خارج شد

صراط نیوز دوباره نزدیک انتخابات از دسترس خارج شد

علی غفاریان، مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی صراط نیوز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درخصوص فیلترینگ این سایت خبری گفت: سایت صراط نیوز فیلتر نشده است بلکه از بعدازظهر روز گذشته به دلیل نامعلومی از دسترس خارج شده است.

وی در خصوص علت از دسترس خارج شدن این پایگاه خبری، گفت: از روز گذشته تاکنون هیچ ارگانی و یا نهادی علت از دسترس خارج شدن سایت را به ما ابلاغ نکرده است اما تصور من این است که علت این امر، نظرسنجی سایتمان باشد.

غفاریان در ادامه گفت: امروز صبح برای پیگیری علت از دسترس خارج شدن صراط نیوز به دادسرای رسانه مراجعه کردم و از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به دلیل اقدام غیر قانونی‌شان شکایت کردم.

وی در ابن باره توضیح داد: بنابر قانون سایت‌های خبری که مجوز قانونی فعالیت دارند پیش از هرگونه فیلترینگ و از دسترس خارج شدن‌شان باید به منظور پالایش مطلب مجرمانه به آن‌ها تذکر داده شود که در خصوص سایت ما این گونه عمل نشد.

مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی صراط نیوز در پایان از قوه قضائیه درخواست کرد تا با سعه‌صدر بیشتری در آستانه انتخابات با پایگاه‌های اطلاع رسانی برخورد شود و از اعمال سلیقه شخصی برخی مسئولان نیز جلوگیری شود.

4 خرداد 1392