h اجسادی که از میان زباله ها پیدا شدند+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اجسادی که از میان زباله ها پیدا شدند+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اجسادی که از میان زباله ها پیدا شدند+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اجسادی که از میان زباله ها پیدا شدند+عکس

اجسادی که از میان زباله ها پیدا شدند+عکس

مدیر حوزه ریاست شهرداری شیراز گفت: پس از 48 ساعت تلاش، جسد سه تن از هفت قربانی حادثه سایت بازیافت شیراز صبح امروز کشف شد.

سیروس پاک‌فطرت در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه فارس گفت: صبح امروز پس از 48 ساعت تلاش جسد سه تن دیگر از قربانیان حادثه ریزش‌زباله در سایت بازیافت شیراز کشف شد که با کشف این سه جسد، تعداد اجساد کشف شده در سایت بازیافت شیراز به چهار تن رسید.

پاک‌فطرت گفت: یکی از این اجساد متعلق به مرحوم جنتی، از کارشناسان ارشد فضای سبز شیراز بود.

وی درباره دو جسد دیگر توضیحی نداد.

پاک‌فطرت از کشف جسد «حسین بهروزپودنک» یک آتش‌نشان دیگر، پس از 48 ساعت، از زیرآوار زباله در سایت بازیافت شهرداری شیراز، خبرداد. گفت: جست‌وجو برای کشف دو جسد دیگر از قربانیان حادثه برمشور، ادامه دارد.

جواد زرین کلاه فرماندار شیراز، از کشف جسد دیگر از هفت قربانی حادثه برمشورخبرداد، گفت: تاکنون جسد شش تن از قربانیان این حادثه غم‌انگیز کشف شده و امیدواریم به‌زودی آخرین جسد نیز کشف شود.

فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان شیراز با اشاره به تشکیل کمیته بررسی حادثه سایت دفن زباله برمشور، گفت: این کمیته با هدف بررسی چگونگی رخداد حادثه ریزش در سایت دفن زباله برمشور تشکیل شد.

به گزارش ایسنا، روز چهارشنبه در پی ریزش زباله در سایت بازیافت، 11 تن از ماموران آتش‌نشانی، فضای سبز و بازیافت شهرداری شیراز در زیر زباله مدفون شده که در ساعات اولیه چهار تن از آنان زنده نجات یافتند، اما هفت تن دیگر زیرآوار باقی ماندند. تلاش نیروهای آتش‌نشانی از زمان وقوع حادثه برای یافتن اجساد ادامه دارد و تجهیزات جست‌وجوی مخصوص درون زباله از بوشهر نیز به محل حادثه منتقل شده است.

سایت بازیافت زباله
سایت بازیافت زباله
خانواده محبوس‌شدگان درسایت بازیافت زباله
سایت بازیافت زباله
سایت بازیافت زباله
خانواده محبوس‌شدگان درسایت بازیافت زباله
سایت بازیافت زباله
3 خرداد 1392