h زمان پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صدا و سیما - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صدا و سیما,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صدا و سیما,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صدا و سیما

زمان پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صدا و سیما

جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.

به گزارش ایسنا قرار است این برنامه‌ها از تلویزیون و همچنین بخش کوتاهی از رادیو پخش شوند و روز دقیق مناظره‌های تلویزیونی از شبکه‌های مختلف به شرح زیر است:

شبکه یک سیما روز شنبه 4 خرداد ماه ساعت 20 ‌، یکشنبه‌ 5 خرداد ماه ساعت 20‌ و همچنین به ترتیب تا روز پنجشنبه، هر شب ساعت 20 از شبکه یک سیما، اولین مناظره را با نامزدهای ریاست جمهوری پخش می‌کند.

همچنین شبکه دو سیما در اولین مناظره از چهارم خرداد از شنبه تا پنجشنبه هر شب ساعت 22 و 45 دقیقه در مناظره یک برنامه‌های خود را پخش می‌کند.

همچنین شبکه جام جم در مناظره یک از طریق اعلام شده هر شب از شنبه تا پنجشنبه ساعت 23 و30 دقیقه برنامه‌های مناظره‌ای خود را به روی آنتن می‌برد.

همچنین علاوه بر این، شبکه‌های تلویزیونی معارف،‌ ورزش،‌ جوانان و پیام هم به پخش مناظره‌های انتخابات ریاست جمهوری خواهند پرداخت.

3 خرداد 1392