h چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟

چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟

چرا فائزه هاشمی منافقین را مجاهدین خلق می نامد؟

ظهور12 : در سال های اخیر بارها از قول فائزه هاشمی رفسنجانی بهرمانی شنیده شده که گفته است: من هرگز به مجاهدین خلق نگفتم "منافقین" و نخواهم گفت!

به گزارش بولتن نیوز، مطلب فوق توسط خانم فائزه هاشمی رفسنجانی بهرمانی بطور مکرر بیان می شود و در رسانه های مختلف انعکاس می یابد اما بدون آنکه توسط خودش یا اعضای خانواده و یا حتی پدر و مادرش آنرا تکذیب و یا حتی محکوم نمایند، در حال انتشار است.

اینکه چرا خانم فائزه هاشمی رفسنجانی "منافقین"  تروریست و آدم کشان مزدوری که یک عمر مزدوری صدام حسین (قاتل صدها هزار جوان مردم ایران و قاتل صدها هزار عراقی نگون بخت) را نمودند مجاهدین خلق می نامد و مخالف "منافقین" خواندن آنها می باشد، سوالی است که برای ناظران سیاسی، فعالان و رسانه ها و مخاطبان نظرات فائزه نامشخص است و لازم است که ایشان به این تذکرات و سوال ها پاسخ دهد.

آیا مانند برخی افراد که تازه به خارج کشور رفته اند وضد انقلاب و مخالف نظام شده اند و متناسب با شرایط نان می خورند و معلوم نیست که بر چه پایه ای مجاهدین خلق را یک گروه سیاسی و دارای مرام و دیدگاه سیاسی قابل توجه ارزیابی می کنند، و با آنها مذاکره می کنند، در داخل کشور نیز عده ای می خواهند به این گروه سیاسی اعتباری بالاتر از منافق و تروریست بدهند؟

آیا همزمان با اقدام آمریکا و خانوم کلینتون که مجاهدین خلق  را از لیست تروریست ها خارج کرد، حالا نام آنها در داخل نیز از منافق به مجاهد خلق تغییر کرده است؟!

آیا کسانی که به نام خلق، 35 سال ترور و کارشکنی و اقدامات تروریستی علیه ملت ایران و عراق داشته اند و افراد زیادی را به بند کشیده اند و از هستی و زندگی ساقط کرده اند، باید اعتبار بیشتری از منافقین قائل شد؟

برای هیچ ایرانی وطن دوستی قابل قبول نمی باشد و حتی ملی گرایان ناسیونالیست سکولار هم هرگز متجاوزین به خاک کشور و همدستان و ستون پنجم را بیشتر از منافق نمی خوانند و آنها  را نمی بخشند چه رسد به فردی که ادعای مسلمانی و صاحب انقلاب بودن خود و خاندانش را دارد! البته منافقین تروریست احتمالا از منظر ایشان اقداماتشان خیلی هم به ضرر خاندانش نبوده است! چرا که اگر منافقین وبقول ایشان مجاهدین نبودند هرگز بزرگان انقلاب یعنی شهید بهشتی شهید رجایی شهید باهنر شهید قدوسی و صدها شخصیت والای انقلاب به شهادت نمی رسیدند و دست امت و امام از خدمات آنها کوتاه نمی شد و صد البته در این صورت پدر ایشان 9 سال رئیس مجلس و 8 سال رئیس جمهور و حالا کاندیدای ریاست جمهوری نمی شدند!!
1 خرداد 1392