h راه آهن با رفتن علی دایی بدون قید و شرط بالاخره موافقت کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

راه آهن با رفتن علی دایی بدون قید و شرط بالاخره موافقت کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,راه آهن با رفتن علی دایی بدون قید و شرط بالاخره موافقت کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,راه آهن با رفتن علی دایی بدون قید و شرط بالاخره موافقت کرد

راه آهن با رفتن علی دایی بدون قید و شرط بالاخره موافقت کرد

درحالی که مسئولان باشگاه راه آهن قصه توافق دایی با پرسپولیس را کش می دادند ، شرط پرداخت 100 میلیونی آنها سبب دلخوری علی دایی شد تا آنها در نهایت بگذارند دایی پرسپولیسی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ علی دایی سرانجام با موافقت بی قید و شرط راه آهنی ها پرسپولیسی شد. علی دایی که 14 روز قبل تفاهم نامه ای برای ماندن در راه آهن با مسئولان شرکت سورینت امضا کرده بود بعد از پیشنهاد پرسپولیس و توافق با تیم سابقش برای سرخپوشان شرط گذاشت که باید ابتدا رضایت راه آهنی ها گرفته شود چون دوست نداشت که اسمش بد در برود و متهم شود که راه آهنی ها را تنها گذاشته. او که در این چند ساله و در پایان فصل ها روزگار خوشی نداشته ، این بار دوست نداشت چنین اتفاقی بیفتد. بعد از اتفاقات میان او و کاشانی و بعد اتفاقاتی که به دلیل بی پولی مالکان قبلی راه آهن افتاد ، علی دایی سعی داشت که این بار اگر قرار به جدایی است همه چیز دوستانه باشد چون او در دو اتفاق قبلی بی تقصیر بود اما توالی این اتفاقات حرف و حدیث هایی را به همراه می آورد . به همین دلیل هم بود که به شرط خود پایدار ماند تا پرسپولیسی ها اول نظر زنجانی و همکارانش را جلب کنند ولی یک حکم از سوی هیات مدیره پرسپولیس و استفاده از قید جریمه 100 میلیون تومانی دایی که باید قید امور خیریه شود ، سبب شد تا علی دایی دلخور شود. او که قرارداد مالی با راه آهن نداشت انتظار این برخورد هم نداشت .

برای همین نماینده اش بلافاصله از بندهایی گفت که نشان می دهد هیچ دلیل الزام آوری نیست که مانع رفتن دایی به پرسپولیس شود و این درنگ او فقط دلایل اخلاقی داشته است. حرف های بهمن دهقان اما خیلی زود کارساز شد و مسئولان راه آهن در گفت و گو با بهمن دهقان اجازه حضور دایی در پرسپولیس را دادند. قرارداد دایی با پرسپولیس به احتمال فراوان عصر چهارشنبه امضا می شود و البته شاید رویانیان پای حرفش بماند و بپذیرد که تبلیغ شرکت سورینت مدتی روی پیراهن تیمش باشد.

1 خرداد 1392