h محمد رویانیان : با دو شرط باشگاه راه آهن مخالفم ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

محمد رویانیان : با دو شرط باشگاه راه آهن مخالفم !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,محمد رویانیان : با دو شرط باشگاه راه آهن مخالفم !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,محمد رویانیان : با دو شرط باشگاه راه آهن مخالفم !

محمد رویانیان : با دو شرط باشگاه راه آهن مخالفم !

در حالی که باشگاه راه آهن دو شرط را برای جدایی علی دایی از این باشگاه و حضورش در پرسپولیس پیش پای مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار داده، اما رویانیان می‌گوید این شرط‌ها را قبول ندارد.

به گزارش ایسنا، عصر امروز باشگاه راه آهن با انتشار بیانیه‌ای جدایی دایی از راه آهن و حضور او در پرسپولیس را منوط به دو شرط کرد؛ یک اینکه علی دایی 100 میلیون تومان را تحت عنوان غرامت به باشگاه راه آهن پرداخت کند و دوم اینکه نام سورینت بر پشت پیراهن بازیکنان پرسپولیس در فصل آتی حک شود.

با این حال و با وجود اینکه پیش از این، محمد رویانیان حضور دایی در پرسپولیس را قطعی عنوان کرده بود با انتشار این بیانیه نظر رویانیان عوض شده است. وی به بخش خبری ساعت 20:30 شبکه دو اعلام کرد که این شرط‌ها را قبول ندارد و زیر بار حرف مسئولان باشگاه راه آهن نمی‌رود.

او گفت: من با زنجانی مالک باشگاه به توافق رسیده‌ام و علی دایی قطعا پرسپولیسی است اما شرط‌های عنوان شده را به هیچ عنوان قبول نمی‌کنم.

1 خرداد 1392