h بابک زنجانی با رفتن دایی رسما موافقت کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بابک زنجانی با رفتن دایی رسما موافقت کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بابک زنجانی با رفتن دایی رسما موافقت کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بابک زنجانی با رفتن دایی رسما موافقت کرد

بابک زنجانی با رفتن دایی رسما موافقت کرد

مالک باشگاه راه آهن در گفتگویی با مدی رعامل باشگاه پرسپولیس موافقت این باشگاه برای جدایی علی دایی را اعلام کرد تا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران رسما به عنوان سرمربی پرسپولیس معرفی شود. این انتقال در شرایطی صورت گرفت که قبل از این راه اهنی ها اعلام کرده بودند دایی با ما قرارداد دارد و حاضر نیستیم او را به پرسپولیس بدهیم.

به گزارش مهر، دعوا بر سر حضور علی دایی در دو باشگاه پرسپولیس و راه آهن در شرایطی طی چند روز گذشت به سوژه اول رسانه ها تبدیل شده است که خود دایی در ایران حضور ندارد. با این حال اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس او را به عنوان سرمربی تیم خود برای فصل آینده انتخاب کردند اما مسئولان باشگاه راه آهن با این توجیه که دایی با آنها قرارداد داخلی دارد از دادن وی به پرسپولیس خودداری می کردند.

بالاخره امروز سه شنبه در گفتگویی تلفنی که بین بابک زنجانی مالک باشگاه راه آهن با محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیس انجام شد، زنجانی موافقتش را برای پیوستن علی دایی به پرسپولیس اعلام کرد تا شش دانگ کامل دایی به پرسپولیس برسد و راه آهنی ها به دنبال گزینه جدیدی برای هدایت تیم شان باشند.

31 اردیبهشت 1392