h دفتر هاشمی رفسنجانی افشاگری سایت WND را رسما تکذیب کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دفتر هاشمی رفسنجانی افشاگری سایت WND را رسما تکذیب کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دفتر هاشمی رفسنجانی افشاگری سایت WND را رسما تکذیب کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دفتر هاشمی رفسنجانی افشاگری سایت WND را رسما تکذیب کرد

دفتر هاشمی رفسنجانی افشاگری سایت WND را رسما تکذیب کرد

دفتر هاشمی رفسنجانی، در پی انتشار خبری ضمن تکذیب آن توضیحی منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا در این توضیح آمده است:

در پی انتشار خبری کذب در برخی رسانه‌های داخلی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی WND آمریکا مبنی بر پیغام محرمانه «جان کری» به هاشمی رفسنجانی توضیح ضروری ذیل جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رسد.

در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری متاسفانه برخی رسانه‌های مغرض داخلی با اعتقاد به اینکه هدف، هر وسیله‌ای را توجیه می کند و بدون توجه به منافع و مصالح ملی کشور و صرفا با هدف تخریب و بدنام کردن رقیب انتخاباتی خود علاوه بر خبرسازی و شایعه پراکنی داخلی از منابع معاند و ضد انقلاب خارجی نیز کمک گرفته و بلندگوی مطامع و اهداف سوء رسانه‌های مغرض و معاند خارجی می‌شوند.

هر چند از رسانه‌های خارجی انتظاری جز دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران نمی‌رود ولی تاسف‌انگیز اینکه چرا برخی رسانه های داخلی بلافاصله از اخبار منتشره در منابع خارجی که به مذاق سیاسی و جناحی آنان سازگار است استفاده کرده و بلندگوی آنان می‌شوند.

سوال اساسی از این رسانه‌ها این است که آیا حاضرند همه اخبار این رسانه‌ها علیه همه مسئولان و نظام جمهوری اسلامی ایران را پوشش داده و بازتکرار کنند؟!!

دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با ابراز تاسف از اقدام ضدانسانی و ضداخلاقی این‌گونه رسانه‌های داخلی که بلندگوی رسانه‌های معاند ضدانقلاب می‌شوند و تکذیب شدید این مطلب، حق قانونی خود را برای پیگیرد حقوقی این موضوع و برخورد قانونی با رسانه های خاطی محفوظ می‌دارد.

مسئول دفتر

31 اردیبهشت 1392