h کارلوس کی روش : عقیلی و مهدی رحمتی دیگر در تیم من جایی ندارند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کارلوس کی روش : عقیلی و مهدی رحمتی دیگر در تیم من جایی ندارند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کارلوس کی روش : عقیلی و مهدی رحمتی دیگر در تیم من جایی ندارند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کارلوس کی روش : عقیلی و مهدی رحمتی دیگر در تیم من جایی ندارند

کارلوس کی روش : عقیلی و مهدی رحمتی دیگر در تیم من جایی ندارند

ظهور12 : کارلوس کی‌ روش در پایان تمرین صبح دوشنبه ملی‌پوشان فوتبال گفت: هادی عقیلی و سید مهدی رحمتی حاضر به عذرخواهی نشدند و تا وقتی من هستم، دیگر جایی در تیم ملی ندارند.

به گزارش ایسنا، کارلوس کی‌روش که پس از تمرین صبح دوشنبه تیم ملی در رو در رویی با خبرنگاران با پرسش آنها درباره هادی عقیلی، سیدمهدی رحمتی و علی کریمی مواجه نشده بود، خودش این موضوع را مطرح کرد و گفت: می‌خواهم درباره این بازیکنان صحبت‌های لازم و کاملی را انجام دهم تا همه از این وضعیت آگاه شوند. در چند روز گذشته پیغام‌ها و شایعات مختلفی را از کانال‌های خصوصی و عمومی می‌شنیدم که از جانب این دو انجام شده بود ‌اما به عنوان سرمربی تیم ملی وظیفه دارم ذهنیت بازی را داشته باشم تا بهترین تصمیم‌های لازم را برای حفظ منافع تیم ملی بگیرم. به این خاطر است که نمی‌توانیم بر اساس شایعات و پیغام‌های خصوصی تصمیم بگیریم. بنابراین بر اساس دو فاکتور تصمیم لازم را گرفتیم.

کی‌روش ادامه داد: اول این که اگر آنها عقیده راسخ و صادقانه‌ای دارند که به تیم ملی برگردند، باید درخواست رسمی و کتبی از فدراسیون داشته باشند اما فاکتور دوم این است که اگر خواسته آنها برای بازگشت به تیم ملی از روی صداقت کامل است، باید در نامه عذرخواهی شان از چهار گروه عذرخواهی کنند، یک فدراسیون فوتبال، دو هم‌تیمی‌هایشان، سه کادرفنی و چهار به ویژه از هواداران و طرفداران تیم ملی.

کی‌روش گفت: تا اینجا روشن است که فدراسیون و کی‌روش این فرصت را به آنها داده که بتوانند این افتخار و فرصت را داشته باشند که از گروه‌هایی که گفته‌ام، عذرخواهی کرده و در خدمت تیم ملی باشند؛ بدونی هیچ قیدوشرطی. با این حال تا ساعت 17 دیروز صبر کردیم و متاسفانه هر دو بازیکن این فرصت افتخارآمیز را قبول نکردند و حاضر نشدند پای بیانیه‌های تنظیم شده را امضا کنند. بنابراین از این به بعد درهای تیم ملی بر روی هادی عقیلی و رحمتی بسته خواهد بود و مطمئنا تا زمانی که کی‌روش، سرمربی تیم ملی است، آنها هرگز به تیم ملی برنمی‌گردند.

30 اردیبهشت 1392