h عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی

عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی

عذرخواهی بخاطر صداگذاری تقلبی روی بازی دربی

ظهور12 : رویترز گزارش داد : کمپانی پخش برنامه‌های تلویزیونی «SRF» که حق پخش مسابقه فوتبال دربی شهر زوریخ بین دو تیم گراس‌هاپر و اف‌سی‌زوریخ از رقابت‌های فوتبال قهرمانی باشگاه‌های سوئیس را به عهده داشت به دلیل گذاشتن صدای مونتاژ شده روی تصاویر بازی به طور رسمی از بینندگان خود عذرخواهی کرد.

بینندگان این مسابقه با دیدن تصاویر دچار سردرگمی شده بودند چون در حالی روی تصاویر سر و صدای تماشاگران و شعارهای آنها را می‌شنیدند که ورزشگاه برگزاری مسابقه تقریبا خالی از جمعیت بود.

کمپانی پخش برنامه‌های تلویزیونی «SRF» امروز (چهارشنبه) در بیانیه‌ای از بینندگان خود به طور رسمی عذرخواهی کرد و گفت: برای اینکه گزارش این بازی جذابیت بیشتری پیدا کند صدای ضبط شده تماشاگران روی تصاویر قرار داده شد. این تصمیم در شرایط دشوار گرفته شد. قبول داریم این تصمیم اشتباه بوده و به همین خاطر از بینندگانمان عذرخواهی می‌کنیم. ما اجازه دست بردن در تصاویر و صدای این بازی را نداشتیم.

هواداران دو تیم پیش از آغاز این دربی به توافق رسیده بودند تا در اعتراض به تشدید موارد امنیتی برای جلوگیری از اغتشاش در ورزشگاه‌ها 10 دقیقه دیرتر به ورزشگاه موردنظر بیابند. تماشاگران سوئیسی این تشدید موارد امنیتی را توهینی به خود می‌دانند و به همین دلیل 10 دقیقه آغازین این بازی را تحریم کردند.

اف‌سی‌ زوریخ در نهایت موفق شد این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان ببرد.

25 اردیبهشت 1392