h سخنگوی شورای نگهبان اخبار منتشره درباره ردصلاحیت شده ها را تکذیب کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سخنگوی شورای نگهبان اخبار منتشره درباره ردصلاحیت شده ها را تکذیب کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سخنگوی شورای نگهبان اخبار منتشره درباره ردصلاحیت شده ها را تکذیب کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سخنگوی شورای نگهبان اخبار منتشره درباره ردصلاحیت شده ها را تکذیب کرد

سخنگوی شورای نگهبان اخبار منتشره درباره ردصلاحیت شده ها را تکذیب کرد

ظهور12 : سخنگوی شورای نگهبان درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیت‌ها اظهار داشت: این خبرها غیررسمی است و هیچ‌یک را تأیید نمی‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در خصوص ادامه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری بر اساس اسامی ثبت‌نام کنندگان در این شورا آغاز شده و این بررسی در جلسه امروز هم ادامه یافت.

وی با بیان اینکه پنج روز اول رسیدگی به صلاحیت‌ها فردا به پایان می‌رسد، اظهار داشت: به احتمال زیاد فرصت پنج روزه دیگر را هم تمدید و بعد نتایج را به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.

سخنگوی شورای نگهبان درباره فعالیت‌های شورای نگهبان در احراز صلاحیت داوطلبان تصریح کرد: بررسی صلاحیت ها از کارهایی است که بر عهده شورای نگهبان قرار گرفته است. اعضای این شورا حضور دارند و کارشناسان ما بررسی‌ها را انجام می‌دهند که امیدوارم در مهلت 10 روزه بتوانیم نتایج را اعلام کنیم.

کدخدایی همچنین درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیت‌ها خاطرنشان کرد: این خبرها غیررسمی است و هیچ‌ یک را تأیید نمی‌کنیم، هر خبر مربوط به شورای نگهبان و نتایج بررسی صلاحیت‌ها را از طریق رسانه‌های عمومی کشور اعلام می‌کنیم و وزارت کشور نیز از طریق رسانه‌ها اعلام خواهد کرد.

وی افزود: انتظار ما از سایت‌های منتشر کننده این گونه خبرها این است که از شایعات بپرهیزند و اجازه دهند شورای نگهبان در چارچوب قانون اساسی و قوانین و مقررات موضوعه، بررسی‌ها را انجام دهد؛ شورای نگهبان نیز در زمان مقرر نتایج را اعلام خواهد کرد.

25 اردیبهشت 1392