h واکنش جالب احمدی نژاد به پرسش درباره تایید صلاحیت نشدن مشایی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

واکنش جالب احمدی نژاد به پرسش درباره تایید صلاحیت نشدن مشایی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,واکنش جالب احمدی نژاد به پرسش درباره تایید صلاحیت نشدن مشایی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,واکنش جالب احمدی نژاد به پرسش درباره تایید صلاحیت نشدن مشایی

واکنش جالب احمدی نژاد به پرسش درباره تایید صلاحیت نشدن مشایی

ظهور12 : محمود احمدی‌ نژاد در پایان جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره اینکه توصیه شما به شورای نگهبان چیست، گفت: همه سلایق در انتخابات حضور داشته باشند تا ملت بتوانند انتخاب خود را انجام دهند.

وی همچنین درباره حماسه سیاسی در سال جاری گفت: به نظر من انتخابات یک فرصت همگانی برای هم‌افزایی حرکت ملت است. انتخابات می‌تواند زمینه‌ای برای یک حماسه سیاسی بزرگ در کشور باشد.

احمدی نژاد در پاسخ به سوالی در خصوص پوشش نامناسب سفرهای استانی از سوی برخی رسانه ها، خاطرنشان کرد: ارتباط دولت و ملت، رابطه ای مشخص است و در هر نقطه‌ای از ایران این رابطه خود را نشان می‌دهد و هیچ کس نمی تواند آن را تخریب کند.

همچنین رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که واکنش شما در صورت عدم احراز صلاحیت مشایی از سوی شورای نگهبان چیست؟ گفت: ‌امروز چقدر هوا خوب است و به نظرم یکی از بهترین روزهای بهاری است.

25 اردیبهشت 1392