h با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد

با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد

با ارزش‌ ترین برند جهانی خودرو انتخاب شد

ظهور12 :ارزش برند یا نام تجاری BMW در این سال ۲۶.۳ میلیارد دلار و میزان درآمد آن ۷۳.۷ میلیارد دلار اعلام شده است. این در حالیست که در مجموع شرکت‌های جهان، اپل آمریکا با ارزشی بیش از ۸۷ میلیارد دلار در صدر قرار دارد و مایکروسافت، کوکا کولا، آی بی ام، گوگل، اینتل، مک دونالد و جنرال الکتریک مقام‌های اول تا هشتم و BMW مقام نهم را کسب کرده اند.

شرکت تویوتا با ۲۱.۹ میلیارد دلار ارزش نام و درآمد ۱۷۹.۵ میلیارد دلاری جایگاه دوم خودروسازی و ۱۴ کلی را بدست آورده و مرسدس بنز نیز با ارزش ۲۱.۸ میلیارد دلار و درآمد ۸۸.۲ میلیارد دلار در جایگاه سوم و ۱۶ کلی قرار می گیرد.

سایر رتبه‌ها نیز بدین شرح هستند: هوندا (۱۹)، آئودی (۳۲)، فولکس واگن (۴۵)، فورد (۵۹)، هیوندای (۷۱)، نیسان (۷۶) و لکسوس (۸۷). جالب اینکه اثری از نام فراری در این فهرست نیست در حالی که پیش از این تیم فراری با ارزش ترین برند خودرویی در بین تیم‌های ورزشی شناخته شده بود!

24 اردیبهشت 1392