h قاضی زاده : رد صلاحیت مشایی و هاشمی مطالبه عمومی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قاضی زاده : رد صلاحیت مشایی و هاشمی مطالبه عمومی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قاضی زاده : رد صلاحیت مشایی و هاشمی مطالبه عمومی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قاضی زاده : رد صلاحیت مشایی و هاشمی مطالبه عمومی است

قاضی زاده : رد صلاحیت مشایی و هاشمی مطالبه عمومی است

ظهور12 : سخنگوی جبهه پایداری رد صلاحیت مشایی و هاشمی را مطالبه عمومی از شورای نگهبان دانست.

سید امیر حسین قاضی‌زاده سخنگوی جبهه پایداری در گفت‌‌وگو با فارس با بیان اینکه انتظار می‌رود شورای نگهبان صلاحیت نامزدها که عوامل و مجرمین فتنه و انحراف هستند، تایید نکند، تصریح کرد: در صورتی که مشایی و هاشمی رد صلاحیت شوند و حضور آنها در انتخابات منتفی باشد، دلیلی نمی‌بینیم که نظر خود را درباره نامزد اصلح که مورد وثوق علماست تغییر دهیم.

وی با بیان اینکه جبهه پایداری انتظار برخورد قاطع شورای نگهبان با عوامل فتنه و انحراف را دارد و انتظار مطالبه عمومی است، تصریح کرد: امیدواریم شرایط سرگردانی جامعه فراهم نشود.

قاضی‌ز‌اده با اشاره به کارناوال هاشمی و مشایی مقابل وزارت کشور، تصریح کرد: با توجه به تجمعی که مقابل وزارت کشور صورت گرفت آمادگی فتنه در عوامل فتنه و انحراف مشهود بود.

قاضی‌زاده اظهارات منتسب به خود درباره جلیلی که در برخی رسانه‌ها منتشر شده بود را تکذیب کرد و گفت: مواضع جبهه پایداری درباره برادرمان آقای جلیلی روشن است.

24 اردیبهشت 1392