h چرا امیر قلعه نویی در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرد ؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چرا امیر قلعه نویی در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرد ؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چرا امیر قلعه نویی در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرد ؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چرا امیر قلعه نویی در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرد ؟

چرا امیر قلعه نویی در جشن قهرمانی استقلال شرکت نکرد ؟

به گزارش ایسنا، سرمربی استقلال درباره انتقادهایی که به او درباره بازی دادن به هاشم بیک‌زاده مطرح می‌شد و اینکه این بازیکن در فهرست جدید کارلوس کی‌روش قرار دارد گفت: به اعتقاد من بیک‌زاده بازیکنی است که شاخصه‌های استاندارد بین‌المللی را دارد. دیروز چهارمین قهرمانی بیک‌زاده در کارنامه‌اش ثبت شد. اصلا قلعه‌نویی اشتباه می‌کند آیا کرانچار و مربیان دیگر هم در اعتماد کردن به این بازیکن اشتباه کردند؟ یک سری جریان‌ها بود که مسئله بیک‌زاده و مجیدی را علم کردند. آن‌ها خیرخواه استقلال نبودند. و من ناراحتم که چرا تماشاگران به سمتی رفتند که نباید می‌رفتند. در واقع تماشاگران بازیچه این جریان‌ها شدند. هدف آن‌ها هم استقلال نبود بلکه هدف‌شان امیر قلعه‌ نویی بود. دوست نداشتند که قلعه‌نویی با استقلال نتیجه بگیرد. وقتی هواداران مقابل الریان صبوری کردند، قابلیت‌های بیک‌زاده مشخص شد.

قلعه‌ نویی گفت: من 20 سال و اندی است که با این تماشاگران در ارتباط هستم. اما رفتار آن‌ها مقابل الهلال واقعا برایم قابل هضم نبود. هرچند که دست‌هایی در این ماجراها در کار بود. الان یک سری از بازیکنان آماده حضور در استقلال هستند اما اگر چنین شرایطی دوباره تکرار شود آن‌ها به استقلال نمی‌آیند و با خودشان می‌گویند که فرهنگ تماشاگران‌شان این گونه است. الان هاشم بیک‌زاده محبوب‌ترین بازیکن ما بین تماشاگران است.

به گزارش مشرق، سرمربی استقلال در ادامه گفت‌وگوی خود با رادیو ورزش در پاسخ به این سوال که حضور نیافتن شما در جشن قهرمانی استقلال به معنای مقابله به مثل با هواداران تیم‌تان بود گفت: نه من مقابله به مثل نکردم بلکه به دنبال این هستم که این فرهنگ در مجموعه استقلال نهادینه نشود همان طور که یک فرهنگ خوب در تیم گهر به وجود آمد. گروه ما تا الان چند جام به دست آورده است اما من فقط در یک مراسم قهرمانی حضور داشتم آن هم زمانی بود که پسرم کنارم بود و به احترام فتح‌الله‌زاده آن هم دو دقیقه در جشن قهرمانی حضور پیدا کردم. جام من خوشحالی مردم است و دوست دارم بلافاصله به میان مردم بروم آن قدری که خوشحالی مردم برایم ارزشمند است بردن جام لذت ندارد. من فقط می‌خواستم صدای اعتراضم را برسانم که ای کسانی که هوادار پرافتخارترین تیم ایران هستید، این فرهنگ غلط نباید در استقلال باب شود. اگر الان این کار را انجام ندهم بعدا هر مربی به امیر قلعه‌نویی ایراد می‌گیرد که چرا اجازه دادی این فرهنگ باب شود. من هیچ وقت در مراسم قهرمانی حضور نمی‌یافتم اما این بار به خاطر اعتراض نیامدم.

22 اردیبهشت 1392