h چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟

چرا رحیمی شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد؟

ظهور12 : در حالی ثبت نام کاندیداها عصر امروز به پایان رسید که تنها یک چهره مطرح سیاسی خود شخصا برای ثبت نام مراجعه نکرد.

به گزارش ایسنا، پیش از این در برخی گمانه زنی‌ها در روزهای اخیر از حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهور در انتخابات ریاست جمهوری خبر داده بودند اما در شرایطی که همزمان مشایی و هاشمی نیز برای ثبت نام در وزارت کشور حضور یافته بودند رحیمی به وکالت محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی در این انتخابات شرکت نمود.

پیگیری‌های خبرنگار ایسنا در چرایی این مسئله معلوم ساخت که در آستانه مراجعه رحیمی به وزارت کشور یکی از بستگان نزدیک او در بیمارستان بستری و بلافاصله مورد عمل جراحی قرار گرفت که ناگزیر رحیمی برای پیگیری درمان او به بیمارستان مراجعه کرد.

محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد نیز در گفت و گو با ایسنا این خبر را تایید و اظهار داشت:

"رحیمی از معدود افراد فعال سیاسی است که فعالیت در سه قوه را در کارنامه دارد."

عضویت در هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، دادستانی و مشاور رئیس قوه قضاییه، و حضور در همه مراحل اجرایی دولت از بخشداری تا فرمانداری، استانداری و معاون اول رییس جمهوری پیشینه اجرایی رحیمی را تشکیل می‌دهد.

در سالهای اخیر برخی اتهامات علیه رحیمی از سوی برخی افراد فعال سیاسی انجام شد که رئیس جمهور در دفاع از رحیمی بیان کرد که او حتی یک خط تخلف ندارد.

برخی از ادعاهای رسانه‌ای نیز در خصوص او پیش از این کذب از آب درآمد مانند ماجرای معروف تراکتورهای سلام بر هاشمی که معلوم شد در کردستان رحیمی با تراکتور "آرم جمهوری اسلامی" را تشکیل داده بود.

رحیمی دستی در خوشنویسی نیز دارد و اخیرا دو کتاب با کتابت اسم اعظم "بسم‌الله" و یک کتاب نیز در خصوص وقایع غزه با عنوان زخم زمین نیز از او انتشار یافته است.

سال گذشته رحیمی با حضور رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، وزیر علوم و جمعی از اساتید دانشگاه از پایان نامه دکترای خود در رشته روابط بین‌الملل با موضوع اخوان المسلمین دفاع نمود.

22 اردیبهشت 1392