h افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه

افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه

افشاگری قدیری ابیانه علیه مشایی/دعوا و درگیری طرفداران مشایی با قدیری ابیانه

قدیری ابیانه گفت: اسناد تخلفات مشایی را به شورای نگهبان ارائه داده‌ام.

به گزارش ایسنا مستقر در ستاد انتخابات کشور، قدیری ابیانه سفیر سابق ایران در مکزیک پس از صحبت‌های مشایی و پایین آمدن او از روی سن، به روی سن رفت و در پشت تریبون و لوگوها قرار گرفت.

او در ابتدا گفت: بیش از 6 ماه است که آقای احمدی‌نژاد سفرهای استانی و برنامه‌های مختلف خود را آغاز کرده و برای دفاع از مشایی نمایش‌های مضحک انجام می‌دهد.

در این هنگام یکی از افراد حاضربه سمت او رفت و لوگوها را به سمت او هل داد، اما قدیری ابیانه با بیان این‌که چنین شخص‌هایی مشاییسم هستند، ادامه داد: این پول‌ها از بیت‌المال پرداخت شده است و برای مراسم استادیوم آزادی بیش از 50 میلیون تومان خرج شده است.

وی تاکید کرد: من اسناد تخلفات آقای مشایی را همین الان به شورای نگهبان ارائه داده‌ام.

قدیری‌ابیانه ساعتی پیش برای کاندیداتوری در انتخابات در ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.

این در حالی است که پس از ثبت نام کاندیداها هر گونه اقدام علیه نامزدان انتخابات ممنوع بوده و تنها شورای نگهبان صلاحیت اظهارنظر در خصوص کاندیداها را دارد.

قدیری ابیانه همواره در گفت‌وگوهایی از عملکرد دولت دفاع کرده است.

مشرق نیوز نوشت :

پس از نشست خبری مشایی و احمدی نژاد، محمدحسن قدیری ایبانه برای نشست خبری پشت تریبون رفت. وی در ابتدای سخنانش در اعتراض به اقدام رئیس‌جمهور گفت: احمدی نژاد امروز با این حرکت چهره واقعی خود را به ملت نشان داد. در همین هنگام یکی از حامیان مشایی به روی صحنه رفت و در اعتراض به اظهارات قدیری ابیانه، تمام میکروفون‌های تعبیه شده بر روی میز را به زمین ریخت و در ادامه دقایقی هواداران مشایی و قدیری ابیانه به زدو خورد پرداختند.
21 اردیبهشت 1392