h احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد

احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد

احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ثبت نام کرد

ظهور12 : داود احمدی نژاد برادر رئیس جمهور که البته مواضع شدیدی نسبت به حلقه انحرافی دارد، دقایقی پیش با حضور در ستاد انتخابات کشور، در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

وی در جمع خبرنگاران گفت که قصد حضور مستقل در انتخابات را دارد.

داوود احمدی نژاد در مورد هدفش از ثبت نام نیز به گفتن این جمله بسنده کرد که در جمهوری اسلامی اسلامی جز «خدمت» نمی توان پاسخ دیگری به این سوال داد.

داوود احمدی‌ نژاد از نیروهای سابق اداره اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در دوران ریاست جمهوری برادرش محمود احمدی‌نژاد به پست ریاست بازرسی نهاد ریاست جمهوری منصوب شد.

وی در مرداد 1387 از مقام خود کناره‌گیری کرد. علت برکناری وی توسط برخی رسانه‌ها اختلاف با محمود احمدی‌نژاد بر سر انتصاب علی کردان به پست وزارت کشور و نیز تأثیرپذیری زیاد از مشایی و مشارکت دادن حامیان مشایی در کارها بود که توسط رسانه‌های دولتی استعفا به درخواست خود او اعلام گردید.

داوود بعدها اختلافات با برادر کوچکتر (محمود احمدی‌نژاد) پیرامون انتصاب علی کردان به پست وزارت کشور را تأیید کرد و برخی رسانه‌ها وی را عامل انتشار اعلامیه هفت صفحه‌ای در مجلس در روز رأی‌گیری دانستند.

اندکی پس از استیضاح و برکناری علی کردان به جرم جعل مدارک دانشگاهی، داوود احمدی‌نژاد از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به عنوان دبیر جدید کمیته دائمی پدافند غیرعامل منصوب شد.

21 اردیبهشت 1392