h آموزش خودارضایی به کودکان آلمانی در مدرسه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

آموزش خودارضایی به کودکان آلمانی در مدرسه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,آموزش خودارضایی به کودکان آلمانی در مدرسه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,آموزش خودارضایی به کودکان آلمانی در مدرسه

آموزش خودارضایی به کودکان آلمانی در مدرسه

ظهور12 : مرکز آموزش بهداشت (BZgA) وابسته به وزارت امور خانواده آلمان اخیرا اقدام به اجبار آموزش کتابی با عنوان "عشق، بدن،دكتر بازیگوش" در مهد کودک ها و مدارس ابتدایی 9 منطقه از کشور آلمان برای کودکان و اولیاء آنها نموده است.

به گزارش روزنامه زکپوسپولیتا؛ بخش اول کتاب"عشق، بدن،دكتر بازیگوش" مربوط به کودکان 1 تا 3 سال است که در آن به پدرها توصیه شده است توجه بیشتری به اندام های جنسی دخترانشان بنمایند و با نوازش اندام های جنسی آنها امکان پروش حس غرور دختر بودن را در آنان فراهم کنند.

نویسنده در توجیه توصیه ی خود برای والدین کودک ، اضافه می کند "کودک تمام قسمت های بدن پدر خود را لمس می کند و حتی بعضی اوقات از این طریق او را تحریک می کند، پدر نیز باید در مقابل همین کار را انجام دهد."

بخش دوم کتاب مربوط به کودکان 4 تا 6 سال است که در آن به والدین توصیه شده است حرکات آمیزش جنسی و خود ارضایی را به کودکان خود آموزش دهند و به آنها اجازه دهند تا به طور نامحدود خودارضایی کنند (به جز در موادی که موجب آسیب جسمی می شود) در این کتاب آمده است به کودکان بیاموزید که چیزی به عنوان قسمت های شرم آور در بدن وجود ندارد.

گفتنی است این اقدام مرکز بهداشت آلمان با واکنش تند بسیاری از دانشمندان در سراسر جهان روبرو شده است.

مایکل اُبرین سخنران عمومی، نویسنده و محقق کانادایی که در زمینه بحران فرهنگ در غرب سخنرانی های بسیاری انجام داده و مقالات زیادی نوشته است این اقدام را پدیده ای تکان دهنده و فوق العاده ناراحت کننده دانسته ، به گفته او این کار تشویق زنای با محارم توسط دولت آلمان است به عقیده او این نتیجه طبیعی طرد قوانین اخلاقی مسیح است.

به گفته ابرین انقلاب اجتماعی تحمیلی که سراسر جهان غرب را در برگرفته است به سمت مرحله جدیدی در حرکت است و در حال تمرین عواقب عقلی و پیش بینی شده ی نظر یه ی خود در مورد ارزش انسان می باشد و از فلسفه کاملا مادی گرایانه خود درباره انسان پیروی می کند.

او اضافه می کند با توجه به اجباری بودن تحصیل برای کودکان آلمانی و وجود کلاس های آموزش مسائل جنسی برای کودکان در مدارس، این مداخله دولت آلمان در زندگی خانوادگی سطح جدیدی از خودویرانگری در اروپاست.

ابرین با اشاره به این که بخش داناتر و عمیق تر هر تمدنی متوجه شده بود که کودک نیاز به یک دوران معصومیت دارد. این اقدام دولت آلمان را تشویق به تخریب این دوران معصومیت می داند. و این اقدام را مطابق فلسفه ماتریالیستی که تمام استانداردهای اخلاقی و تمام حقایق در مورد طبیعت انسان را سرکوب میکند، می داند.

19 اردیبهشت 1392